Mobilo sakaru operators “Tele2” paziņo, ka piedāvās tirdzniecībā “iPhone SE” – vissjaudīgāko telefonu ar četru collu displeju – no šā gada 6. aprīļa. “iPhone SE” veiktspējas ziņā ir “iPhone 6s” līmenī. Tam ir pircēju iecienītais kompaktais alumīnija dizains un lielisks četru collu “Retina” displejs, kā arī četras greznas metāla sānu apmales, tajā skaitā rožainā zelta krāsā. “iPhone SE” ir lieliska veiktspēja, ko nodrošina uzlabotā 64 bitu A9 mikroshēma, ilgāks baterijas darbības laiks, kameras inovācijas, tostarp 12 megapikseļu iSight kamera, iespēja uzņemt kustīgos “Live Photos” un pat 4K izšķirtspējas video, kā arī “Touch ID” funkcionalitāte ar “Apple Pay”. Visas šīs funkcijas nosaka to, ka “iPhone SE” ir ideāls telefons ikvienam, kurš vēlas mazāka izmēra telefonu.

“Izcils klientu serviss ir mūsu prioritāte, tāpēc esmu gandarīts, ka “Tele2” ir kļuvis par “Apple” oficiālo produkcijas izplatītāju Latvijā! Tas ļaus mums ikviena operatora klientam piedāvāt “Apple” ierīces ar servisu, garantiju un “Tele2” tīklam atbilstošiem iestatījumiem. Pirms sadarbības līguma noslēgšanas “Apple” testēja “Tele2” tīklā jaunākos “Apple” viedtelefonu modeļus, kuri tika pilnībā salāgoti ar mūsu tīkla parametriem, nodrošinot izcilu pieredzi mobilo pakalpojumu lietošanā. Oficiālā partnerība ar “Apple” arī nozīmē to, ka “Tele2” klienti var būt droši, ka “Apple”, izstrādājot programmatūru savām jaunajām ierīcēm, jau būs uzstādījis savās ierīcēs nepieciešamos “Tele2” tīkla parametrus, tādējādi sniedzot pilnvērtīgu savietojamību ar mūsu moderno tīklu,” saka “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

Reklāma

“Mūsu klienti ir iecienījuši “iPhone”, un tie ir vieni no pārdotākajiem telefoniem Latvijā. Kopējais “iPhone” skaits “Tele2” tīklā drīz sasniegs jau 60 tūkstošus. Arī par jauno “iPhone SE” mūsu klienti ir izrādījuši lielu interesi, un paredzu, ka pirmajā nedēļā pieprasījums varētu pārsniegt piedāvājumu,” piebilst V.Vancovičs.

Jauno “iPhone SE” varēs iegādāties “Tele2” un “Zelta Zivtiņas” klienti, kā arī pārējo operatoru klienti “Tele2” Centros visā Latvijā un “Tele2” internetveikalā www.tele2.lv ar bezmaksas piegādi visā valsts teritorijā. “Tele2 Bizness” klienti var iegādāties “iPhone SE”, sazinoties ar savu klientu menedžeri vai ierodoties “Tele2 Bizness” Centrā Rīgā, Mūkusalas ielā 42. Papildu informācija par “iPhone SE” iegādi un cenu ir pieejama: www.tele2.lv. Papildu informācija par “iPhone” ir pieejama: www.apple.com/iphone.

Redakcijas piezīme (29.03.2016): Interesanti, ka Apple tīmekļa vietnē Tele2 Latvijā neuzrādās kā sadarbības operators.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
12 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
ŠŅ

Jau 1. aprīlis?

PurvaVelns

četras greznas metāla sānu apmales, tajā skaitā rožainā zelta krāsā… tas ir kā? katra greznā apmale savā krāsā?

Googoo

četras greznas metāla sānu apmales … NOPIETNI??!!

Googoo

Izskatās, ka tas pats kaktu tulkotājs, kas Canon relīzēm

as

Cenas esot jāskata tele2 lapā, eju, bet nekā, tāda telefona piedāvājumā nav:(

Uldis M.

Pie kam – viņiem filtrā nav pat Apple marka – jāmeklē kaut kur zem citi… Nu kas tā par lietu? Citiem ražotājiem no kuriem tiek tirgoti vien divi vai 3 modelīši ir sava sadaļa – pat Motorolai kuriem vispār nav nekā, a Apple? Nekā! Nu tele2 :)

Raimonds Talcis

Esmu dzirdējis no Tele2 darbiniekiem ka Zviedrijā viņi ir Apple sadarbības partneris un līdz ar to, telefonus viņi ieved no Zviedrijas.
Iespējams ka Zviedrija saņem telefonus ārtāk nekā Latvija. Tāpēc arī Tele2 var apsteigt LMT.

Kristaps Skutelis

Tas gan nenozīmē, ka Tele2 ir oficiālais Apple produkcijas izplatītājs Latvijā. Kamēr neredzēšu informāciju Apple lapā, neticēšu tam ko saka šis operators.

Raimonds Talcis

Piekrītu ka Tele2 Latvijā nav oficiālais izplatītājs. Tomēr šī ir metode kā viņi var būt ātrāki par LMT.

AK

Gan jau ka maksās 550 eiro par 16gb un 650 eiro pa 64.

Edgars

Nedomāju tā. Ideal.lv var jau pasūtīt pa 489€ 16GB versiju. Manuprāt,arī pie operatoriem šis skaitlis ap ko līdzīgu arī grozīsies.

Kristaps Skutelis

Patiesībā cena parādīs vai Tele2 ir “oficiālais Apple produktu izplatītājs”.