Xiaomi ir uzsācis izplesties ne tikai viedtālruņu tirgū. Ķīnā pieejami Xiaomi gaisa attīrītāji, ūdens filtri, mājas drošības sensori un vairāki citi produkti. Xiaomi centieni iekarot mājokļus jau tiek salīdzināti ar IKEA – lēti produkti ar pieņemamu kvalitāti un dizainu.

Jaunākais Xiaomi viedprodukts ir rīsu tvaicējamais katls (Mi Induction Heating Pressure Rice Cooker) par aptuveni 150 dolāriem, turklāt rīsu katlu var darbināt ar lietotnes palīdzību. Xiaomi rīsu tvaicējamais katls esot četras līdz piecas reizes lētāks par Japānā ražotām Toshiba un citu ražotāju viedkatlu alternatīvām.

Xiaomi rīsu tvaicējamais katla viedtālruņa lietotne ļauj noskenēt rīsu iepakojuma svītrkodu, un katls pats spēs piemeklēt labāko tvaicēšanas programmu rīsu šķirnei. Katla viedtālruņa lietotnē var iestatīt iecienīto rīsu pagatavošanas pakāpi. Xiaomi rīsu tvaicējamā katla atmiņa glabā informāciju par 200 dažādām rīsu šķirnēm un 2450 pagatavošanas kombinācijām.

Rīsi ir Japānā, Ķīnā un abās Korejās ļoti iecienīts pamatēdiens. Šajās zemēs rīsus ēd tāpat kā eiropieši maizi – kopā ar visu iedomājamo un neiedomājamo. Balti rīsi simbolizē auglību, laimi un labklājību.

Mi_IH_Pressure_Rice_Cooker_app

7
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Kristaps SkutelisKasparsPrusljixArtis Abolsx Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
x
Guest
x

Mums tāds rīsu katls vispār ir aktuāls? Tas jau vairāk noderīgs, ja dienā 3+ reizes jāpagatavo nedaudz rīsu. Latvijā vidējā ģimene varbūt reizi nedēļā tos gatavo, manuprāt.

par cenu atšķirību runājot, lasīts ka lētā gala izstrādājumos izmanto visštruntīgāko pretpiedegšanas pārklājumu.
gan jau atceraties jezgu ar lētajām teflona pannām.

Artis Abols
Guest
Artis Abols

Pie mums tos laikam mēdz dēvēt par multivāres katliem, kaut gan laikam tas nav viens un tas pats.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Te tik daudzi ir starā par Xiaomi telefoniem, ka noteikti hajā paķers arī kādu rīsu katlu :)

Prusljix
Guest
Prusljix

Būtu Apple, noteikti nostrādātu ;) Bet jāatzīst, ka Xiaomi ražo kvalittīvus dzelžus par labām cenām. Xiaomi teļļuku noteikti paņemtu, ja par tādu cenu varētu dabūt Eiropā. Rīsu katls izklausās labi, bet nesaprotu, kāpēc man 5EUR Maximas grāpis būtu j;aiemaina pret šādu.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Doh, jo tas taču ir Xiaomi. Ķīnas Apple. Nevar nepirkt!

Kaspars
Guest
Kaspars

Xiaomi pērk cilvēki, kas racionāli pieiet izvēlē, bet ja tur parādītos iekosts ābols, tad gan pagrābtu, neatkarīgi vai izmantos.

Kaspars
Guest
Kaspars

Ļoti šaubos, bet ja tur parādītos iekosts ābols, tad gan pagrābtu, neatkarīgi vai izmantos.