Huawei ignorēja Mobile World Congress 2016, kaut arī baumas norādīja uz Huawei flagmaņa izziņošanu šī gada sākumā. Šobrīd Huawei uzsācis izsūtīt ielūgumus uz 6. aprīli, kad Londonā gaidāma Huawei P9 izziņošana. Tiesa, ielūgumos nekas nav teikts tieši par Huawei P9 modeli.

Pirms aptuveni nedēļas tīmeklī parādījās Huawei P9 pirmie neoficiālie attēli, parādot kameru, pirkstu nospiedumu nolasītāju un metāla uzbūvi. Tiek pieļauts, ka Huawei P9 saņems Leica objektīvu, kā arī viedtālrunis būšot pieejams trīs dažādās versijās – standarta, lētākā lite versijā un arī versijā ar uzlabotiem jaudas parametriem.

Vājākā Huawei P9 versija saņemšot Snapdragon 650 procesoru, 16 GB atmiņu un 2 GB RAM, standarta viedtālruņa versija iegūs Kirin 950 procesoru, 32 GB atmiņu un 3 GB RAM. Attiecīgi dārgākais Huawei P9 saņems 64 GB atmiņu un 4 GB RAM. Viedtālruņus vienos aptuveni 5.2 collu ekrāns, 12 megapikseļu galvenā kamera, Bluetooth 4.1 un 3900 mAh akumulators.

Huawei-P9-b

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
24 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kristaps Skutelis

Kursors.lv arī plāno apmeklēt šo pasākumu un operatīvi ziņot par jauno produktu. Redzēsim kas šoreiz Huawei būs sanācis.

Mārcis Buhholcs

Varbūt beidzot būs 5GHz WiFi atbalstu ieviesuši :D

Es

Huawei jau sen izziņoja Mate8, bet LV oficiāli nevar nopirkt. Bija RD electronics, šodien man teica, ka viss pārdots. Pie mobilajiem operatoriem joprojām nav parādījies. Kad Mate 8 būs Latvijā? Jo skaidrs ka kaut kas līdzīgs p8 Max no jaunā p9 oficiāli netiks tirgots, tikai standarta telefoni jeb parastais p9 nevis lielais variants, tāpēc interesējos, kad beidzot būs Mate 8.

PurvaVelns

jā, mani ar šis interesē

digitalk

starp citu, vienmēr ir mazie, pozitīvie kantorīši, kuriem ir piedāvājums ne tikai no lielajiem operatoriem. pelēkais tirgus, bet garantiju nodrošina. es tā savu podziņSamsungu nopirku.

Kristaps Skutelis

Mēs diemžēl nevaram ieteikt pirkt “pelēkos” produktus, taču katrs pats izlemj kā tērēt savus sūri grūti nopelnītos dālderus.

digitalk

protams, reputāciju pazaudēt viegli, iekarot grūti.

PurvaVelns

nu nez… es trubu pa 800 rubļiem nepirktu pelēkajā sektorā nekādos apstākļos.

Kristaps Skutelis

Huawei atbildēja, ka pie LMT šim telefonam pārdošanā jau ir jābūt. Ja noskaidrošu ko vairāk (piemēram, situāciju pie citiem operatoriem), papildināšu komentāru.

Atis Goldšteins

Huawei tālruņiem nav nekādas vainas,un gan jau jaunie arī būs cienīgi.

Jurgis

Man arī šķiet sie Huawei viedtālrunņi pievilcīgāki, piemēram, par LG un samsung!

digitalk

savdabīgi, ka Vauveijs ir spējīgs ražot neservisablus mobilos modēmus un rūterus ar gļukainu firmwāri un apgreida programmatūru, bet tai pat laikā viņiem padodas labi mobilie telefoni.

PurvaVelns

nu nez… cik man paziņām ir mobilie modēmi – neviens nav sūdzējies…

digitalk

tāpēc, ka viņi lieto, nevis risina problēmas, kad tie hujaveji nestrādā :) manā kontā ir viens nosprādzināts modems, kuru mēģināju apgreidot ar LMT firmwāri un 2 gadījumi ar rūteriem un portu forwardēšanu, kur patērētais laiks naudas izteiksmē līdzinās aparātu cenai.

PurvaVelns

nez… man neviens paziņa “nelieto”.

p.s. baigi d;argais ir Tavs laiks, ja salīdzina vs aparātu cenai. aš liekas, ka esi advokāts ņujorkā…

digitalk

par laika cenu tā bija hiperbola. protams, ka niknam klientam, kura problēmu nevar atrisināt un ieteikts atdot atpakaļ hujaveju mobilajam operatoram, nevar piestādīt rēķinā darba stundas izcenojumu. nācās par to dienu piemērot ilgtermiņa darba preiskurantu.
bet rūgtumiņš sirdī ir palicis gan.

PurvaVelns

LMT sācis tirgot Mate 8. Apskats būs?

Kristaps Skutelis

Jā, kaut kā ilgi līdz mums nācis šis produkts. Esmu izteicis Huawei mūsu interesi apskatīt šo telefonu. Tagad jāgaida, kad tas atceļos man uz galda.

PurvaVelns

es ceru, ka apskatā pievērsīsiet uzmanību emui īpašajam trikam, ka patiesībā IR app drawers, tikai tas ir noslēpts. Ka visas nevajadzīgās aplikācijas var aizvākt no homeskrīna. Ka var dabut vienu un tīru mājas ekrānu ar tikai nepieciešamajiem appiem. Daudzās review, ko esmu skatījies cilvēki cepas par nespēju sakārtot homeskrīnu – pilns ar folderiem ar šņagu… kas liecina, ka viņi to nav atkoduši. Un huawejs par to arī nekur nerunā! Un es zinu, ka daudzus šī emui fīča atgrūž!

Kristaps Skutelis

Es tā arī neesmu sapratis kas tā ir par fīču par ko runā tik bieži. Šodien kāreiz pie mums atceļo Mate 8. Pastāsti vēlreiz ko tu tur gribi panākt un kā to fīču aktivizē?

PurvaVelns

ahā! tas ir key point app drawera neesamībai. uz mājas ekrāna atvelc divus pirkstus (tā kā atzūmojot bildi) un atvērsies. MAGIC! Tur var saķesēt kuras app nerādīt homeskrīnā. kaut vai visas! Pēc tam viņas smuki tur mētājas alfabēta kārtībā. esmu divus huawei lietoājus apgaismojis un viņi ir laimīgi. Jo daudzas app nemaz a) netiek izmantotas vispār, bet nevar atinstal;ēt b) tiek izmantotas, bet nekad ne tās izsaucot (tobiš – ja rediģē bildi, tad tak netaisa vaļā appu un nemeklē bildi un nedarbina – attaisa bildi un tad lietot ar…)

Kristaps Skutelis

Izklausās sarežģīti (neintuitīvi), bet pamēģināsim. Paldies!

PurvaVelns

blēņas :D

Duksis

Gribētos gan vairāk redzēt 4.5-4.7″ telefonus ar labiem rādītājiem. Šie nav tik ērti, lai izmantotu aktīva dzīvesveida piekopējiem.