No šodienas, 7. marta, Latvijas Mobilais Telefons (LMT) piedāvā jaunu tarifu plānu BRĪVĪBA EIROPĀ neierobežotām sarunām un īsziņām Latvijā un ceļojot jebkurā Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) valstī. Tā ir vēl viena LMT inovācija mobilo pakalpojumu tirgū, kas būtiski mainīs iedzīvotāju mobilo sakaru lietošanas paradumus ceļojumu laikā Eiropā.

“LMT bija pirmais operators, kas pārtrauca sarunu minūšu un īsziņu skaitīšanu, piedāvājot klientiem BRĪVĪBU Latvijā. Tagad esam pirmie Latvijā, kas atceļ šo skaitīšanu arī Eiropā. Pēc GSMA Intelligence datiem* Latvijas iedzīvotāji ir aktīvākie mobilo sakaru lietotāji salīdzinājumā ar citām valstīm Eiropā, ik mēnesi norunājot vidēji 379 minūtes. Tomēr, atrodoties ārzemēs, mobilo sakaru patēriņš, salīdzinot ar lietošanu mājās, ir vairāk nekā trīsreiz mazāks. Turklāt pakalpojuma cena nav īstais iemesls šādai piesardzībai, jo, pat vairākkārtīgi samazinot tarifus EEZ, pēdējo septiņu gadu laikā patēriņš pieaudzis vidēji tikai par 18 %. Cilvēki nejūtas brīvi, skaitot minūtes un raizējoties par grūti prognozējamām sarunu izmaksām. Līdz ar to tarifu plāni bez apjoma ierobežojuma ir efektīvākais ceļš, lai veicinātu brīvu saziņu arī Eiropā un virzītos uz vienoto digitālo tirgu. Tam būtu jāseko arī visiem pārējiem Eiropas operatoriem,” uzskata LMT prezidents Juris Binde.

Inna Šteinbuka, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja: “Latvijas prezidentūras laikā uzsāktā virzība uz Eiropas vienoto digitālo tirgu ir būtisks panākums, kura mērķis ir mazināt atšķirības starp dalībvalstu iedzīvotāju iespējām tehnoloģiju pilnvērtīgā izmantošanā. Latvija ir bijusi un arī šobrīd ir viens no līderiem šajā jomā.”

Tarifu plāns BRĪVĪBA EIROPĀ piedāvā iespēju jebkurā Eiropas Ekonomikas zonas valstī, tostarp Latvijā, veikt zvanus un sūtīt īsziņas uz vietējiem tīkliem attiecīgajā valstī un uz Latvijas numuriem bez apjoma ierobežojuma par fiksētu maksu 30 eiro mēnesī.

Ja pakalpojums nepieciešams īsākam laikam, BRĪVĪBA EIROPĀ pieejama arī par 3 eiro dienā, kas iekļauj zvanus un īsziņas attiecīgajā EEZ valstī un uz Latviju bez apjoma ierobežojuma. Savukārt, ja klients, atrodoties EEZ valstī, kādu dienu nav veicis zvanus vai sūtījis īsziņas, tad tiek piemērota maksa tikai 50 centi dienā.

Tarifu plānus klients var izvēlēties un mainīt atbilstoši savām vēlmēm un ikdienas plāniem. Šobrīd to iespējams izdarīt  LMT klientu centros vai zvanot uz LMT bezmaksas informatīvo tālruni 8076 8076. Plašāka informācija par tarifu plāniem pieejama mājas lapā: lmt.lv.

* GSMA Intelligence, 2015. gada 1. cet. dati.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
19 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Žans

Kur palika internets? Svarīgāks ir manuprāt internets tieši.

Baba

Tieši tāpēc arī internets nav ticis iekļauts – būtu pārāk saldi.

Žans

Par 30 EUR EEZ bezlimita internetu es paņemtu uz vasaru, jo braukāju pa brīvdienām uz Lietuvu/Igauniju. Bet nu zvani/sms man ap 2-3 eiro savācas ārzemēs. Internets patiešam būtu aktuāls pa to naudu.

Gints Rotčenkovs

Tev pa 13 Eur derēs T2 Baltijas tarifs ar bezlimita zvaniem no/uz visiem Baltijas numuriem (nevis tikai LV un “Valsts kurā atrodies”). un 6Gb/mēn komplektā.

Žans

Izklausās jau labi, bet esmu vairākas reizes vīlies Tele2 pakalpojumu kvalitātē īpaši pēdējo 4 mēnešu laikā. Tā kā telefonu es uz Tele2 neparko nepārslēgšu. Jau ar Mājās internetu ieberzos cenšoties ietaupīt.

Andish Gonzalez

Hah… sagribējāt internetu no LMT :D
Visvairāk mani uzjautrina viņu tarifu plāns kur komplektā ar jaunu viedo telefonu, viņi piedāvā 50MB interneta bez maksas! :D :D :D

x

50MB ir iesācēja deva, kas beidzas ar nodošanos totālam netikumam. Viss pēc labākajām dīlreru metodēm.

Gints Rotčenkovs

Mani bažīgu dara tas, ka bezlimita/iekļautie zvani ir tikai LV virzienā un valstī, kur atrodies.
atrodoties Lietuvā zvans uz Igauniju noteikti jauki izmaksās. izklausās pēc “zemūdens akmeņiem”.
un tik saldi diez vai izklausīsies, ja sāks interesēties par interneta Gb.
Virziens pareizs, bet gan jau tūliņ Bitenieki vai T2 kā parasti ko vairāk iedos un par zemāku cenu.

TELE2

Tā arī ir, tas pats tele2

Ja nu esi 2x bagātāks

Izvēlies tarifu plānu BRĪVĪBA EIROPĀ VIP – šeit ir viss, kas vajadzīgs pilnīgai brīvībai! Mēneša maksa – 60.00 € Sarunas un īsziņas Latvijā bez apjoma ierobežojuma Iekļauti starptautiskie zvani no Latvijas uz jebkuru EEZ valsti EEZ valstīs zvani uz Latviju un citām EEZ valstīm* bez apjoma ierobežojuma EEZ valstīs zvanu saņemšana un īsziņas uz visām pasaules valstīm bez apjoma ierobežojuma 100 MB interneta DIENĀ lietošanai EEZ valstīs un iespēja izvēlēties piemērotāko papildu internetu ārvalstīs Internets telefonā izmantošanai Latvijā

guu

Tikai 100 MB???

TB

100MB DIENĀ, ne jau mēnesī!

Tikai 60€

Izvēlies tarifu plānu BRĪVĪBA EIROPĀ VIP – šeit ir viss, kas vajadzīgs pilnīgai brīvībai! Mēneša maksa – 60.00 € Sarunas un īsziņas Latvijā bez apjoma ierobežojuma Iekļauti starptautiskie zvani no Latvijas uz jebkuru EEZ valsti EEZ valstīs zvani uz Latviju un citām EEZ valstīm* bez apjoma ierobežojuma EEZ valstīs zvanu saņemšana un īsziņas uz visām pasaules valstīm bez apjoma ierobežojuma 100 MB interneta DIENĀ lietošanai EEZ valstīs un iespēja izvēlēties piemērotāko papildu internetu ārvalstīs Internets telefonā izmantošanai Latvijā

ibiorio

Man jau 2 gadus ir Somijas Sonera pieslēgums par 25 eur mēnesī, kur ir 5000 minūtes un 20Gb pa visam ziemeļ un Baltijas valstīm. Gan jau Sonerai šogad būs vēl labāks piedavajums, bet LMT atmet tik senalas.

interesanti

Un vai šo var pieslēgt jebkurš Latvijā dzīvojošs cilvēks, kas nav Somijas pilsonis?

PurvaVelns

aga :D un kurš tev, Latvijā dzīvojošam, gribēs zvanīt uz Somijas nummuru?

ibiorio

Teoretiski iespejams, bet tas saistits ar dzivesvietu deklaresanu, kas bez draugiem Somija nebus iespejams.

Zinajiem Latvijas numuriem vienmer atzvanu, lai gan ir pazinas kas baidas vienalga zvanit, jo pa retam netisam pacelu :D

PurvaVelns

sēnalas ir tikai fons. aizej uz LMT un tev iedos to, ko gribēsi.

Gints Rotčenkovs

neticu :)
Viņi pat telefona pirkuma pavadzīmi 3 dienas atpakaļ pārtaisīt nevarēja.
normāli “tirgojas” T2 un Bitenieki.