Web Analytics
More
  Reklāma

  SoundHound veidotais balss asistents pieejams visiem Android un iOS lietotājiem

  Jaunākie raksti

  Hound balss asistenta izveidotāji ir SoundHound, kas labāk zināmi kā skanošās mūzikas atpazinēji un Shazam konkurenti. Hound ir ne tikai precīzs un ātrs, tas ir arī ļoti inteliģents. Hound spēju klāstā būs klasiskās iespējas ar laika ziņām, kinoteātru repertuāru, kā arī tādu jautājumu atbildēšana, kas cilvēkam kopā ar datora un interneta izmantošanu prasītu vairākas stundas atbildes sniegšanai.

  Hound asistents ir pieejams Android un iOS operētājsistēmu izmantotājiem. Hound asistents ir spējīgs atbildēt pat uz jautājumiem, kas prasa to, ko cilvēks dēvētu par izpratni, piemēram, “cikos Japānā uzlēks saule divas dienas pirms 2021. gada Ziemassvētkiem?”.

  ReklāmaAdvertisement

  Papildus Hound asistents saņēmis integrāciju ar vairākām populārām lietotnēm. Hound spēs izsaukt Uber transportu un uzzināt pakalpojuma cenu tikai ar balss komandām. SoundHound uzsver, ka digitālā asistenta pamati meklējami ļoti spējīgā dzinī, tas atpazīst ikdienā izmantotu cilvēcīgu valodu, kā arī uzlabotu valodas saprašanu. Hound esot vairākas reizes spējīgāks par Siri, Cortana un Google Now. Hound spēj smelties zināšanas no Wikipedia, jaunākajām ziņām, lidojumu sarakstiem, tas prot iestatīt modinātājus un neskaitāmas citas jau ierastās un neierastās digitālo asistentu spējas.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  8 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Kaspars
  02.03.2016 11:56

  Vai kursors tiešām neiedomājās notestēt šīs spējas?

  02.03.2016 12:25
  Reply to  Kaspars

  Oi oi oi, šito tiešām nebiju piefiksējis.

  Mārtiņš Stankevičs
  03.03.2016 08:31
  Reply to  Artis Abols

  Arti, sarkasms nevietā… Pārpublicēt rakstu ir ok, bet vismaz pirms tam izdara savu mājas darbiņu un nočekojam, vai mūsu mazajai valstij, kas tāds darbojas un vai pat vispār sagremo kādas zilbes no mūsu pašu dzimtās valodas

  03.03.2016 13:49

  Nebija sarkasms.

  Mūsu zilbes negremos pat Google, nemaz nerunājot par Siri un citiem, kuri principā ignorē mazās valodas.

  Kaspars
  03.03.2016 15:37
  Reply to  Artis Abols

  Aplikācijas mērķauditoreja pie mums ļoti labi runā arī Angļu valodā, problēma ir aplikācijas pieejamībā nevis valodas izvēlē ;)

  Egons
  02.03.2016 12:19

  Not available in Latvian store…

  Kaspars
  02.03.2016 12:22
  Reply to  Egons

  Vēljovairāk haltūra no kursora puses
  Ne tikai nav notestējuši bet pie mums nemaz nav pieejams :D

  Praktikants
  02.03.2016 16:17

  Gadījumā nav zināms, kad šis serviss tiks piedāvāts arī Latvijā?

  Reklāma