Google ir parādījusi Google Maps Twitter kontā video, kas Android entuziastiem licis saraukt pieres. Google izvietotais video parāda Nexus 6P viedtālruni ar Android operētājsistēmu, kas nav saņēmusi atsevišķi izdalītu lietotņu sadaļu (app drawer). Identiska operētājsistēmas ideja ir jau šobrīd redzama Apple iOS un dažos Android operētājsistēmu pielāgojumos, piemēram, Huawei Emotion UI.

Jau pirms pāris mēnešiem baumas norādīja, ka nākamajā Android N operētājsistēmā mēs neredzēsim atsevišķu lietotņu sadaļu, kas izsauca forumos dalītas jūtas. Android operētājsistēmā kopš pirmās dienas lietotnes tiek atdalītas no sākuma ekrāniem, un pieradumam ir milzīgs spēks.

Tiek uzskatīts, ka atsevišķi izdalītas lietotnes ievieš kārtību Android operētājsistēmā. Tomēr pastāv arī pretējs uzskats, ka atsevišķi izdalītas lietotnes liek bieži izmantot liekus skārienus un meklēšanos pa app drawer, kas ne visiem ir ērti un pieņemami.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Raivis Rasnačs

Pareizs lēmums. Arī Android’am ir jāpiedzīvo evolūcija. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc lietoju WP – viena ikona nemētājas 10 dažādās vietās, saskarne ir vienkārša un intuitīva.

PurvaVelns

Tev patiktu Huawejs

Raivis Rasnačs

Esmu bakstījis Huawei UI. Neslikts.

PurvaVelns

Emotion UI toties ir ideāla fīča – novākt VISU. Nekādu debīlu folderu ar neatinstalējamām aplikācijām. Un ir daudz aplikāciju, ko izmanto, bet kuras nekad pa tiešo netaisa vaļā, to visu var novākt – var dabūt vienu homescreen ar 16 svarīgākajām.

Toms Kusiņš

Skumji, labi, ka android iespējams pielāgot kā patīk, ja vēl lielie ražotāji neatņemtu garantiju par rūtošanu būtu pavisam forši…

Artis Abols

Vispār jau Play veikalā ir pāris lietojamas app drawer lietotnes. Būs pieprasījums, būs arī piedāvājums.

Skats

Daudziem ķīniešiem tā ir bijis arī līdz šim un man personīgi arī tā šķiet ērtāk.
Kāpēc vajag lieku krātuvi, ja to visu var prioritātes kārtībā izvietot uz sākuma ekrāniem?