Nelielie viedierīču akumulatori likuši ražotājiem atrast iespēju tos uzlādēt rekordīsos laika sprīžos. Quick Charge 2.0 tehnoloģija piedāvāja uzlādēt akumulatoru līdz 60% aptuveni 30 minūšu laikā, bet Oppo apgalvo, ka ražotāja viedtālruņi turpmāk būs pilnībā uzlādējami 15 minūšu laikā.

Mobile World Congress 2016 ietvaros Oppo parādījis SuperVOOC ātro akumulatoru uzlādi, kas spējusi 2500 mAh akumulatoru no nulles līdz 100% uzlādēt 15 minūšu laikā. Oppo norāda, ka SuperVOOC ātrā akumulatoru uzlāde būs pieejama gan microUSB, gan arī USB Type-C.

Qualcomm jaunākā Quick Charge ātrās uzlādes sistēma spējot pilnīgi tukšu Li-Ion akumulatoru (laikam nebūtu korekti Li-Ion akumulatoru dēvēt par “pilnīgi tukšu”, jo tad ne vienmēr ir iespējams uzsākt akumulatora uzlādi) uzlādēt līdz 80% 35 minūšu laikā. Tomēr vēl arvien nav atbildēts jautājums, kādu ietekmi ilgtermiņā šāda ātrā uzlāde atstāj uz akumulatoru.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Un cik uzlādes viņi garantē saglabājot tādas pašas mAh? 10? ;)

Kaspars

ilgtermiņā šādas ierīces nelieto!

Raivis Rasnačs

Pēc akumulatora temperatūras varētu viegli noteikt tā sajūsmu par superātru uzlādi. Jo siltāks tas kļūst, jo vairāk resursa tas zaudē.