Neskaitāmas ekrāna tastatūras ir pārpludinājušas Android operētājsistēmu, pat Microsoft nesen iegādājās SwiftKey ekrāna tastatūras izstrādātāju ar visām iestrādnēm, bet ar to nav gana. Microsoft ir tikko izlaidis jaunu ekrāna tastatūru Hub, kas ir cieši saistīta ar Office 365 iespējām.

Microsoft Hub šobrīd ir ar visai ierobežotu iespēju klāstu – pieejama tikai parasta ievade, bet pagaidām nav pieejama tā saucamā swype tipa ievade. Microsoft Hub piedāvā ātru pieeju un tekstu kopēšanu no Office 365 dokumentiem, kā arī Microsoft tulkošanas iespējas.

Pilnam Microsoft Hub funkciju klāstam būs nepieciešams pieteikties savā Office 365 kontā, un piešķirt Microsoft Hub tastatūrai pieeju dokumentiem un kontaktpersonām. Par laimi Microsoft Hub tastatūra ļauj paslēpt vairumu no Office 365 iespējām, kas lietotājam varētu šķist liekas.

Pieeja Microsoft Hub tastatūrai Play veikalā Eiropai vēl nav atvērta.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Mārcis Buhholcs

Ceru ka šis nenogremdēs SwiftKey

PurvaVelns

kad kāds beidzot klaviatūrā ieliks bultiņas, lai nav ar pirkstu jāmēģina trāpīt pareizjā vietā starp burtiem, ja vajag kaut ko labot?

Kalvis Kincis

swiftkey var pieslēgt bultas.

PurvaVelns

Paldies!

Artis Abols

Windows 10 Mobile klavierei ir tāds pats klitoris, kā Thinkpad klēpjdatoriem – nežēlīgi ērti!

digitalk

nevaru nepiekrist. braucot starppilsētu autobusā, kratoties, bezvadu peles un tačpadi sūkā pret mazo sarkano.

HennoLV

Ja tā, savā būtībā, ir tāda kā WP klaviere (jebšu lv simboli ir kā atsevišķi “taustiņi”), tad noteikti kļūs par manu defaulto

Vilnis Salenieks

heh, jā WP garumzīmju uzlikšana ir otrādā secībā kā datoru windows – respektīvi vispirms jāuzspiež burts un tikai tad garumzīme un jāteic, ka pēc salīdzinoši neilga lietošanas laika tieši šis telefona algoritms liekas ērtāks un loģiskāks nevis it kā sen ierastais un nesalīdzinoši lielākus teksta drukāšanas apjomus pieredzējušais pēdiņas pirms burta algoritms, lielākās problēmas tagad rada rakstot uz kompja diezgan bieži sajūk tā secība – tas ir kaitinoši :)

bombelats

Jā, WP latviešu burtu izmantošana ir ērtākais, kas izmēģināts. Žēl, ka tas pats veids nav pieejams hibrīdierīcēm, uz tādas fiziskās klavieres parādīšanos gan neceru. ?