Viedierīču ražotājs LG jau bija devis mājienus, ka Mobile World Congress 2016 laikā varētu izziņot jaunu flagmani, bet tikko uzsākts izsūtīt ielūgums tieši uz LG G5 izziņošanu Barselonā 21. februārī.

Šobrīd ir zināms, ka LG grasās 2016. gadā piedāvāt divus flagmaņus – vienu februārī un otrs tiek plānots rudenī. Lai arī ierasts, ka LG pieturas pie plastmasīgu viedierīču ražošanas, tomēr tiek baumots, ka šogad LG nāksies izveidot visai augstvērtīgus flagmaņu noformējumus, lai būtu iespējams konkurēt ar Samsung un Sony. Samsung jau gadu ir sapratis, ka plastmasas viedtālruņus ir grūti pārdot.

Metāla izmantošana LG G5 uzbūvē nozīmēs arī neizbēgamu cenas celšanos. LG ir slavens ar pieņemamu viedierīču cenu tās iznākšanas mirklī, kā arī LG flagmaņi pirmo mēnešu gaitā paspēj zaudēt vēl daļu no savas cenas. LG G5 būs tiešs Samsung Galaxy S7 konkurents. Sagaidāms, ka Samsung grasās izziņot Galaxy S7 tajā pašā dienā arī Mobile World Congress 2016 izstādes ietvaros.

Reklāma

5
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JokmanKristaps SkutelisJanisKatya Rastopčina Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Jokman
Viesis
Jokman

Izskatās ka LG pat apsteigs Samsung. LG G5 atklās 14:00, bet Samsung S7 19:00. 21. februāris būs interesanta diena :)

Janis
Viesis
Janis

Jā, žurnalugām būs jāskrien no vienas “izrādes” uz otru, domāju, ka S7 “sliks” G5, katrā ziņā ceru, ka būs kaut, kas labs no šiem abiem :)

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Mhm, daļa žurnālistu noteikti vicos no viena pasākuma uz otru, bet vispār man liekas, ka no LG puses šāds solis ir diezgan greizs. Pieņemu, ka būs daļa žurnālistu, kam būs izvēle kuru pasākumu apmeklēt (respektīvi, iespēja tikt tikai uz vienu), tad priekšroka, protams, būs Samsung pasākumam. Jo nu Samsung tomēr kopējā tehnoloģiju spēlē ir nozīmīgāks spēlētājs. Cita lieta, ka jau nākamajā dienā abas ierīces būs apskatāmas pašā izstādē. Tomēr pirmā vakara spozme kaut kādā mērā var iet secen un cietējs būs tieši LG.

Jokman
Viesis
Jokman

Nu katrā gadījumā ja gribēs apmeklēt abus pačurāt laika aiziet nebūs :)

Katya Rastopčina
Viesis
Katya Rastopčina

Gaidam 21.02 ar nepacietību, gribētos abus salīdzināt dzīvē.