Google vērsusies ar sūdzību pret Oracle, jo Oracle advokāti izpauduši informāciju par Google darbības rezultātiem, kaut arī uz dokumentiem bijis norādīs, ka to saturs ir konfidenciāls. Pagājušajā nedēļā Oracle advokāti tiesas ietvaros, iespējams, tīšām izpļāpājušies par Android peļņu un citiem Google glabātiem noslēpumiem. Oracle uzsāka tiesvedību pret Google par Java koda neatļautu izmatošanu Android. Oracle vēlas piedzīt vienu miljardu ASV dolāru.

Google izspēlēs kārti par informācijas pieejas liegšanu Oracle advokātiem, jo viņi esot pārkāpuši konfidenciālas informācijas neizpaušanas nosacījumu trešajām pusēm. Pagaidām no Oracle nekāda atbilde nav saņemta.

Tiesvedības laikā Oracle advokāti atklājuši, ka Google 2014. gadā maksāja Apple 1 miljardu dolāru par to vien, lai iPhone Safari meklēšanas serviss būtu Google. Turklāt Apple no Google saņem arī procentus par iPhone meklēšanas rezultātos iekļauto reklāmu demonstrēšanu.

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Didzis Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Didzis
Guest
Didzis

Pie šāda raksta būtu interesanti nezinātājam uzzināt – kas ir Oracle! Es zinu, bet varbūt kādam citam tas neliktu lieku reizi izmantot Gūgles tanti… :)