Microsoft grasās izveidot Word Flow tastatūras lietotni iOS operētājsistēmai, vēlāk sekošot arī Android lietotne. Word Flow tastatūra jau ir pieejama kā daļa no Windows Phone un Windows 10 Mobile, tomēr iOS operētājsistēmas tastatūras lietotne būs vēl viltīgāka, ļaujot lielāka izmēra iPhone lietotājiem to izmantot ar vienu roku.

Word Flow tastatūra kā puķe uzziedēs vienā no ekrāna apakšējiem stūriem, kas atvieglos ekrāna tastatūras lietošanu ar vienu roku. Protams, Microsoft Word Flow piedāvās tā saucamo swipe ievades metodi, vārdu atpazīšanu un labošanu.

Windows 10 Mobile iekļauto tastatūru ir iespējams nobīdīt uz vienu sānu, tomēr tā nedarbojas tik atjautīgi, kā noformēta iOS plānotā ekrāna tastatūra. Pašā ekrāna stūrī pogas netiks izvietotas, tās būs tikai tajās vietās, kur ir visērtāk piekļūt ar īkšķi. Word Flow tastatūras lietotne nonāks pie iOS lietotājiem tuvāko mēnešu laikā, Android lietotāji to saņems kaut kad šogad.

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
davfreimPurvaVelns Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
PurvaVelns
Guest
PurvaVelns

Kruta! Un man likā, ka vairs neko jaunu nevar izdomāt… šitais tak ir tik ergonomiski lōģiski!

davfreim
Guest
davfreim

Interesanti, bet esmu pieradis un diezgan ātri drukāju ar standarta klavieri iekš iOS, bet šis būtu noderīgs iPhone Plus lietotājiem.