Sākotnēji Windows Phone lietotājiem tika sasolīts, ka Windows 10 Mobile jauninājumi uzsāks ceļu pie Windows Phone 8.x viedtālruņiem jau pagājušā gada oktobrī, pēcāk Windows 10 Mobile atjauninājuma iznākšanu atstūma vēl tālāk – uz pirmajām šī gada dienām, tomēr Windows 10 Mobile pie vecāku Windows Phone vēl nav nonācis.

Jaunākā informācija liecina, ka Microsoft grasās uzsākt Windows 10 Mobile jauninājumu izsūtīšanu tikai februāra vidū. Iespējams, ka Windows 10 Mobile pie vecāku viedtālruņu lietotājiem nonāks vienlaikus ar Lumia 650 modeļa oficiālu izziņošanu.

Šobrīd Windows 10 Mobile iespējas var izmēģināt Windows Insider programmas dalībnieki, kā arī Microsoft ir izlaidis trīs viedtālruņus, kas jau rūpnīcā saņēmuši Windows 10 Mobile – Lumia 950, Lumia 950 XL, un Lumia 550. Lumia 950 un Lumia 950 XL nākamajā mēnesī tiek solīts arī liels programmatūras atjauninājums, kas sakārtos esošās nespējas.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
7 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Olegs Falevics

Tas ir slikti + maiku rīcība pārdodot par diezgan dārgu cenu 950to Lumia ar tik negatavu OS nav īpaši patīkama. EDGE, Outlook, People hubi strādā švaki, akumulatora darbības laiks nav optimāls. +visādi mazi sīkumi. Update, liels update, ir vajadzīgs.

Raivis Rasnačs

Protams, nav labi. Bet neizlaižot telefonus laicīgi, tiek zaudēti daudzi potenciālie klienti un ilgs laika posms starp prezentāciju un ierīces nonākšanu veikalu plauktos arī nav laba tradīcija – cilvēki nesagaida, atmet ar roku un nopērk konkurentu produktu.

Olegs Falevics

Pagaidot papildus pāris mēnešus, nedomāju, ka viņi daudz zaudētu. Par 950to es samaksāju 520€, ir daudz iekārtu, kuras es varētu nopirkt par šo summu. Varbūt es būtu priecīgāks, ja tas nāktu ar 8.1, kura nav tik gļukaina. Continuum ir interesanta lieta, bet arī tā nav līdz galam gatavam. Līdz ar to, man ir lielisks telefons, bet ar nepilnvērtīgu OS un cerības, ka tā tuvākajā nākotnē tiks sakārtota :)

Raivis Rasnačs

OS gļuki ir sīkums. Protams, nepatīkami ir cīnīties ar blusainu programmatūru, ja par to samaksāti €500, bet tas ir labojams. Svarīgāk, lai dzelžiem nav problēmu. Kā aķis 950-tajam? Diena vai divas? Pats arī vēl domāju par iegādi, tāpēc jautāju. :)

Aigars Bergs

Lietoju 950to no Decembra mēneša Baterijas darbības laiks vidēji 1,5 dienas, lai gan to atsver fast charge jo no rīta pietiek piemest palādēt brokastu garumā un dienu var novilkt. Vairāk kaitina Telefona uzkāršanās veicot ikdienišķas darbības un lēnā exchange sinhronizācija. kā arī diezgan slikti rādītāji veicot speedtest vienlaicīgi veicot uz WP un Android, jāpiezīmē ka 950 ir cat6 ierīce un HTC m8 kas tika izmantots ir cat4 ierīce un 950 uzrādīja sliktāku rezultātu atkārtojot testu 3x. Gaidu Update.

Olegs Falevics

Man uzkāršanās nav. Mazie bagi īsti netraucē. Lielākā problēma ir lēna Outlook darbība. Un īsti jēdzīgu alternatīvu, piemēram, lai izmantotu inbox.lv kontu, nav.

crazynol

Nemaz jau nekas netika solīts datumu ziņā. Tikai baumas, baumas, baumas. :) Par š.g. pirmajām dienām cilvēki paši izdomājuši un gaida, bet tad dusmojas, ka viņu izdomātajos datumos offic update netiek izlaista. Labāk būtu ar kaut ko jēdzīgāku nodarbojušies, nevis izfantazē un tad dusmojas, kā tādas skuķes.