ASV atbildīgie dienesti izziņojuši, ka elektriskie pašbalansējošie skrituļdēļi ir ļoti bīstami. Šāds ziņojums ir tikai loģisks, jo elektriskie pašbalansējošie skrituļdēļi ir bijis milzīgs Ziemassvētku dāvanu dižpārdoklis, bet to drošība ir zema. Pārsvarā elektriskie skrituļdēļi tiek vainoti ugunsgrēku un apdegumu izraisīšanā.

Nez kāpēc ASV šos skrituļdēļus dēvē par levitējošiem dēļiem jeb hoverboard.

Tiek ziņots, ka elektrisko skrituļdēļu akumulatori pēdējo mēnešu laikā izraisījuši vairākus lielus ugunsgrēkus, kuros cietuši cilvēki. Tieši tāpēc ASV tiks ieviesta elektrisko skrituļdēļu akumulatoru drošības preču zīme. Populārākais elektrisko skrituļdēļu ražotājs Swagway jau pasteidzies, uzliekot drošības zīmi uz saviem ražojumiem, kaut gan ASV atbildīgie dienesti to nav Swagway piešķīruši.

Visticamāk, elektrisko skrituļdēļu akumulatoru tehnoloģijas nav pietiekami drošas, akumulatori tiek pārslogoti, tie pārkarst un aizdegas.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Jānis

Vērts pieminēt, ka ir avio pārvadātāji, kas sākuši nesen aizliegt ņemt lidmašīnā elektriskos skrituļdēļus.

http://www.forbes.com/sites/katiesola/2015/12/14/airlines-ban-hoverboards-for-their-tendency-to-spontaneously-ignite/#5a1b401d29306f6b10b29301

Krotow

No YouTube redzamā šķiet, ka cietušie vnk apsitušies, dažādos leņķos krītot no šim brīnumiem. Nevienu degošu dēli tur neredz :)