Izskatās, ka Qualcomm ir spēji visai īsā laikā aptvert bezpilota lidaparātam nepieciešamās īpašības un tās ieviest dzīvē. Qualcomm veidotie procesori darbina lielāko daļu pasaules labāko viedtālruņu un nu arī Snapdragon Flight būs atrodams labāko dronu darbību nodrošinošo procesoru vidū.

Snapdragon Flight procesors ļauj bezpilota lidaparātos izmantot 4K kameras, kā arī tiek solīts, ka Snapdragon Flight būtiski uzlabos akumulatora tēriņus, jo visas drona darbības apkalpos tikai viens procesors. Snapdragon Flight labākā īpašība būs autonoma drona navigācija. Autonoma navigācija ļaus lidaparātam atgriezties pie īpašnieka bez cilvēka iejaukšanās.

Snapdragon Flight pamatā ir Snapdragon 801 procesors, turklāt tas spēs nodrošināt Quick Charge ātro akumulatora uzlādi. Jaunie Snapdragon Flight jau esot pieejami vairākiem ražotājiem un tiek lēsts, ka pirmie droni tirdzniecībā nonāks gada pirmajos mēnešos. Qualcomm grasās Snapdragon Flight iespējas parādīt CES 2016 ietvaros jau nākamajā nedēļā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
eldberg

Visu laiku gaidu ko labāku 2016, kā patreiz pieejamāko “tautai” Cheerson CX20, ko nepērku, jo esmu sapratis, ka tas ir nedaudz paštaisāms, nevus gatavs produkts.
Vēl tikai jāizlemj, kuru nopirkt pirmo modeli lēto saplēšanai (nokrešošanai)

Janis

Kā iznīcināšanas aparātu vari ņemt kaut ko no SYMA modeļiem ļoti lēti un nebūs žēl :)

eldberg

Kādu 50 EUR modeli tak, ne jau 100?
Esi pats kādu lietojis?

Janis

Nu Syma 5c man sķiet maksā kādi 50eur jāskatās, sen atpakaļ sūtīju no Aliexpress, un bija vel viena saite quadrkopteriem, kur daži aparāti bija lētāki, dažai dārgāki nekā aliexpresā, es uzmetīšu aci un iepostēšu vēlāk:)
Lietojis esmu Syma 5c, vai 5cw ar kameru, pēc burtiem bija atšķirības viņiem, teikšu ka priekš tās cenas ir interesanti, var iemācīties palidināties :) Sen neesmu to darījis jo toreiz jau skatījos uz, ko nopietnāku, bet neesmu gatavs tērēt tik daudz naudas, tikai tā, lai palidinātos, bet pavisam par šiem aizmirsis neesmu, domāju ka tagad cenas krietni draudzīgākas:)

eldberg

Gaidu, tnx