Izskatās, ka Qualcomm ir spēji visai īsā laikā aptvert bezpilota lidaparātam nepieciešamās īpašības un tās ieviest dzīvē. Qualcomm veidotie procesori darbina lielāko daļu pasaules labāko viedtālruņu un nu arī Snapdragon Flight būs atrodams labāko dronu darbību nodrošinošo procesoru vidū.

Snapdragon Flight procesors ļauj bezpilota lidaparātos izmantot 4K kameras, kā arī tiek solīts, ka Snapdragon Flight būtiski uzlabos akumulatora tēriņus, jo visas drona darbības apkalpos tikai viens procesors. Snapdragon Flight labākā īpašība būs autonoma drona navigācija. Autonoma navigācija ļaus lidaparātam atgriezties pie īpašnieka bez cilvēka iejaukšanās.

Snapdragon Flight pamatā ir Snapdragon 801 procesors, turklāt tas spēs nodrošināt Quick Charge ātro akumulatora uzlādi. Jaunie Snapdragon Flight jau esot pieejami vairākiem ražotājiem un tiek lēsts, ka pirmie droni tirdzniecībā nonāks gada pirmajos mēnešos. Qualcomm grasās Snapdragon Flight iespējas parādīt CES 2016 ietvaros jau nākamajā nedēļā.

Reklāma

5
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
eldbergJanisJanis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
eldberg
Viesis
eldberg

Visu laiku gaidu ko labāku 2016, kā patreiz pieejamāko “tautai” Cheerson CX20, ko nepērku, jo esmu sapratis, ka tas ir nedaudz paštaisāms, nevus gatavs produkts.
Vēl tikai jāizlemj, kuru nopirkt pirmo modeli lēto saplēšanai (nokrešošanai)

Janis
Viesis
Janis

Kā iznīcināšanas aparātu vari ņemt kaut ko no SYMA modeļiem ļoti lēti un nebūs žēl :)

eldberg
Viesis
eldberg

Kādu 50 EUR modeli tak, ne jau 100?
Esi pats kādu lietojis?

Janis
Viesis
Janis

Nu Syma 5c man sķiet maksā kādi 50eur jāskatās, sen atpakaļ sūtīju no Aliexpress, un bija vel viena saite quadrkopteriem, kur daži aparāti bija lētāki, dažai dārgāki nekā aliexpresā, es uzmetīšu aci un iepostēšu vēlāk:)
Lietojis esmu Syma 5c, vai 5cw ar kameru, pēc burtiem bija atšķirības viņiem, teikšu ka priekš tās cenas ir interesanti, var iemācīties palidināties :) Sen neesmu to darījis jo toreiz jau skatījos uz, ko nopietnāku, bet neesmu gatavs tērēt tik daudz naudas, tikai tā, lai palidinātos, bet pavisam par šiem aizmirsis neesmu, domāju ka tagad cenas krietni draudzīgākas:)

eldberg
Viesis
eldberg

Gaidu, tnx