Apple apgalvo, ka pie iPhone kameras izveides strādājot 800 cilvēku liela komanda, kurā ietilpst dažādi inženieri un speciālisti. Turklāt iPhone kameras nianšu pieslīpēšana notiekot speciālā testu laboratorijā.

iPhone kameras modulis sastāv no vairāk nekā 200 dažādām detaļām. Testu laboratorijā tiekot simulēti dažādi gaismas un fotografējamo objektu apstākļi, kuru laikā tiek pielāgotas ne tikai iPhone kameras attēlotās krāsas, bet arī uzlabota kameras ātrdarbība. Apple testu laboratorija varot simulēt kā saulrietus, tā arī dažādus citus labākus un fotogrāfijai mazāk piemērotus gaismas apstākļus.

Protams, arī Apple konkurenti dažādi pielāgo kameras darbību, tomēr neviens neatļaujas šim darbam piesaistīt 800 cilvēku komandu. Pēdējos iPhone modeļos Apple ļoti uzsver viedtālruņu kameras iespējas un labprāt dižojas ar dažādiem fotogrāfu un video veidotāju sasniegumiem, kuros izmantotas iPhone kameras.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
13 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
khe

Ej nu beidziet!
Ieejiet tai pašā gsmatena un salīdzinat šo brīnumkameru ar citiem.

Kaspars

aizmirsusies piebilde, ka tas ir reklāmraksts (kaut bez samaksas un i-jūtu vadīts)!:)

ļoļiks

un kurš iedvesmoja radīt to papildus akumulatora vāciņu? Kādu HI-TEK jūtu vadīts tas notika?

Raivis Rasnačs

Kāpēc raksta beigās ir tas video? Tam ir kāds sakars ar iPhone kameras spējām? Un vispār iPhone kamera nav nekāds 21. gs. sasniegums. Daudzi citi flagmaņi var stāties pretī iPhone kamerai un pat to pārspēt. Varbūt Microsoft vai Samsung nav tādu laboratoriju, bet kameras jau nav sliktākas.

Slinkums Domāt

Tā filma ir filmēta ar iPhone, ja nesaprati. Tas tā kā loģiski, nejau random filmas reklāmas rullīti liktu. Un piekrītu, ka iPhone kamera nav nemaz tik satriecoša.

Raivis Rasnačs

Rakstā tad to vajadzēja norādīt, jo pat pašā video nav teikts, ka filmēšanā izmantots iPhone.

Uldis M.

Redzi, es arī piekrītu ka tehniski vairākiem jaunajiem flagmaņiem kameras ir pārākas, un spēlējoties ar manuālajiem uzstādījumiem no tām var dabūt ārā pat labākus rezultātus kā ar iphone kamerām, bet… iPhone kameras spēks ir automātikā – jeb iPhone kameras spējā neapjukt dažādos apstākļos! Un tipiskajam lietotājam tas ir svarīgi lai var vienkārši izvilkt telefonu un bildēt, zinot ka rezultāts būs labs. nevis pirms katras bildēšanas burties pa settingiem…

Raivis Rasnačs

Taisnība. Auto režīmam jādarbojas kā nākas. Daudzi ražotāji savu nespēju kārtīgi izstrādāt auto režīmu kompensē, ļaujot lietotājam pašām regulēt daudzus parametrus, bet visai pareizi tas nav.

Janis

Njaaa tas nekas ka Samsung S6 kamera visu tevis uzrakst spēj izdarīt ātrāk un kvalitatīvāk:)

khe

Pilnīgi piekrītu, ka nav nekāds sasniegums.
Šobrīd ieeju gsmarena. Salieku ipone, lumiju 950 un canon 5D un skatos salīdzinājumu.
Un sveiki. 800 cilvēku, laboratorijas, 200 detaļas. Mjā.

Prusljix

Nezinu- programmatūras gļuks vai vnk līki pirksti, bet īsajā Iphone 6s lietošanas laikā man jau bijis 2x jāpārstartē kameras lietotne, jo viņa nogļuko (melns ekrāns). Stīva laikā, tie 800 cilvēki par šo joku vien būtu sadalīti uz divi.

davfreim

Ko tu tur murgo, jāpārinstelē kameras lietotne?! Gribu redzēt kā to var izdarīt nepārinstelējot visu OS.

Kaspars

Tie 800 cilvēki pat gadu pēc pirmā modeļa iznākšanas tā arī neizdomāja kā to pasākumu dabūt korpusa rāmjos :D