Lai atzīmētu OnePlus zīmola otro dzimšanas dienu, viedtālruņu ražotājs piedāvās dažādus labumus esošiem klientiem, kā arī patīkamus jaunumus tiem, kuri tikai plānoja iegādāties OnePlus viedtālruņus. No 5. decembra OnePlus 2 modelis būs nopērkams bez ielūgumiem. Turklāt OnePlus 2 bez ielūgumiem varēsi iegādāties arī pēc 5. decembra.

Pagaidām jaunais OnePlus X modelis vēl arvien būs pieejams tikai ar ielūgumiem, tomēr no 5. līdz 7. decembrim OnePlus X arī būs pieejams visiem interesentiem.

Katrs varēs iepriecināt sevi ar OnePlus 2 StyleSwap vāciņiem, kas saņems 50% atlaidi, OnePlus One modeļa aksesuāri tiks arī pie 90% atlaides.

xmas_dec3_Forum

Reklāma

6
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
KrotowMeliorsKristaps SkutelisPrusljixx Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Uldis Tillers
Viesis
Uldis Tillers

Es uz OP2 biju rindā ap 200-300tūkst, līdz šim nav papūlējušies ielūgumu atsūtīt. Diez kādreiz vispār atsūtīs? Varbūt lasa Kursors komentārus un zina ka vairs nav aktuāli :)

Meliors
Viesis
Meliors

Tu droši vien esi veiksmes apdalītais, jo es saņēmu nešārējamu ielūgumu apm neilgi pēc pieteikšanās pirms apm 2 mēnešiem. Un pirms kāda mēneša saņēmu 3 šārējamus ielūgumus un nezināju, kam atdot. OnePlus X ielūguma saņems arī nebija nekādu problēmu.

x
Viesis
x

Par vēlu, plusieši, no mana saraksta jūs esat izsvītroti kā ortodoksāli frīki. Turpiniet zvejot hipsterus.

Prusljix
Viesis
Prusljix

Atcēla ielūgumu sistēmu brīdī, kad telefons jau aizmirsts un nevienam vairs nav vajadzīgs.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Tas nu ir par skaļu teikts, bet principā nav tālu no patiesības. Acīmredzot pieprasījums pēc telefoniem ir pietiekami nokrities, lai OnePlus varētu atļauties tos pieražot tādā apjomā, lai varētu apmierināt pieprasījumu bez ielūgumu sistēmas.

Krotow
Viesis
Krotow

Kaut kā tā. Lai gan +1 ir arī atsevišķas pastāvīgās tirdzniecības vietas GearBest-ā to bez ielūguma varēja nopirkt jau vasarā.