Lai atzīmētu OnePlus zīmola otro dzimšanas dienu, viedtālruņu ražotājs piedāvās dažādus labumus esošiem klientiem, kā arī patīkamus jaunumus tiem, kuri tikai plānoja iegādāties OnePlus viedtālruņus. No 5. decembra OnePlus 2 modelis būs nopērkams bez ielūgumiem. Turklāt OnePlus 2 bez ielūgumiem varēsi iegādāties arī pēc 5. decembra.

Pagaidām jaunais OnePlus X modelis vēl arvien būs pieejams tikai ar ielūgumiem, tomēr no 5. līdz 7. decembrim OnePlus X arī būs pieejams visiem interesentiem.

Katrs varēs iepriecināt sevi ar OnePlus 2 StyleSwap vāciņiem, kas saņems 50% atlaidi, OnePlus One modeļa aksesuāri tiks arī pie 90% atlaides.

xmas_dec3_Forum

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Uldis Tillers

Es uz OP2 biju rindā ap 200-300tūkst, līdz šim nav papūlējušies ielūgumu atsūtīt. Diez kādreiz vispār atsūtīs? Varbūt lasa Kursors komentārus un zina ka vairs nav aktuāli :)

Meliors

Tu droši vien esi veiksmes apdalītais, jo es saņēmu nešārējamu ielūgumu apm neilgi pēc pieteikšanās pirms apm 2 mēnešiem. Un pirms kāda mēneša saņēmu 3 šārējamus ielūgumus un nezināju, kam atdot. OnePlus X ielūguma saņems arī nebija nekādu problēmu.

x

Par vēlu, plusieši, no mana saraksta jūs esat izsvītroti kā ortodoksāli frīki. Turpiniet zvejot hipsterus.

Prusljix

Atcēla ielūgumu sistēmu brīdī, kad telefons jau aizmirsts un nevienam vairs nav vajadzīgs.

Kristaps Skutelis

Tas nu ir par skaļu teikts, bet principā nav tālu no patiesības. Acīmredzot pieprasījums pēc telefoniem ir pietiekami nokrities, lai OnePlus varētu atļauties tos pieražot tādā apjomā, lai varētu apmierināt pieprasījumu bez ielūgumu sistēmas.

Krotow

Kaut kā tā. Lai gan +1 ir arī atsevišķas pastāvīgās tirdzniecības vietas GearBest-ā to bez ielūguma varēja nopirkt jau vasarā.