Web Analytics
More
  Reklāma

  Google varētu palīdzēt Samsung optimizēt TouchWiz

  Jaunākie raksti

  Samsung pēdējos gados pamatīgu negāciju apjomu saņēmis bremzīgās TouchWiz saskarnes dēļ. Precizitātei norādīšu, ka pēdējā TouchWiz versija Galaxy S6 un Galaxy S6 edge modeļos ir visai žiperīgs dzīvnieciņš, tomēr saskarnei vēl arvien ir ātrdarbības izaugsmes potenciāls.

  Jaunākās baumas norāda uz iespējamu Samsung un Google sadarbību TouchWiz saskarnes ātrdarbības un resursu ekonomijas uzlabošanā. Protams, Google saprot, ka Samsung ir lielākais Android nometnes karognesējs, tāpēc TouchWiz tālāka sakārtošana ir arī Google interesēs. Daudzviet tiek minēts, ka absolūti lielākā daļa Android ierindas lietotāju iebalsotu TouchWiz par Android pamata saskarni, jo nekad mūžā nav redzējuši Nexus viedtālruni ar tīru Android.

  ReklāmaAdvertisement

  Vēl 2014. gadā Google un Samsung vienojās, ka Samsung atsakās no Magazine UX saskarnes daļas, tās vietā reklamējot Google Play servisus. Ideālā pasaulē TouchWiz saskarne darbotos tik pat ātri kā tīra Android saskarne, bet piedāvātu visas šobrīd pieejamās Samsung TouchWiz papildiespējas. Baumas norāda, ka daudz ātrāka TouchWiz saskarne gaidāma jau nākamā gada sākumā līdz ar Galaxy S7 izziņošanu.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  3 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Jānis S
  26.11.2015 19:35

  Būtu labi, ja uzlabos.

  Krotow
  27.11.2015 13:13

  S6 vnk ir jaudīgāks procesors, tāpēc arī feiss ātrāk kustās.

  Maris Laudams
  30.11.2015 23:02

  Kāpēc ir jālieto TouchWiz? Man ir samsung galaxy s6, bet pirmais ko izdarīju – uzliku Google now launcher.
  Kāpēc cilvēki to lieto? Kas tur ir labāks?

  Reklāma