Digitālajai fotogrāfijai ir pāris triki, kas pieļauj labāka attēla izveidi sliktā apgaismojumā, tomēr viedtālruņu izmēri nosaka fizisku matricu izmēru ierobežojumus, arī objektīviem netiek atvēlēta pietiekama vieta ierīces korpusā. Jaunie Nexus 5X un 6P aprīkoti ar mazāku pikseļu skaitu gaismjūtīgās matricās, bet pikseļu skaitu mūžīgi samazināt nevarēs, jo 4K video uzņemšanas izšķirtspēja pieprasa vismaz 9 megapikseļu matricu. Jāņem arī vērā, ka video malu attiecība ir 16:9, kamēr matricas fiziskie izmēri ir tuvāki kvadrātam (4:3).

Qualcomm uzskata, ka spēj pozitīvi ietekmēt attēla uzņemšanu ar fotogrāfijas apstrādi uzreiz pēc tās uzņemšanas. Qualcomm attēla uzlabošanas iespējas jau iebūvējis Snapdragon procesoros, tādējādi palielinot to popularitāti mobilās fotogrāfijas entuziastu vidū.

Qualcomm bloga ierakstā attēla uzlabošana aprakstīta ar dažādiem maz pazīstamiem un pavisam nedzirdētiem tehnoloģiju sasniegumiem. Procesoru izstrādātājs atklāj, ka tehnoloģija jaut tiek izmantota LG G4, OnePlus 2, Nexus 6P un Nexus 5X viedtālruņos. Snapdragon procesori jau ir spējīgi samazināt attēla trokšņainību un Qualcomm turpinās darbu, lai vēl vairāk uzlabotu mobilo fotogrāfiju.

3
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
armandsz226LOOKx Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
x
Guest
x

>pikseļu skaitu mūžīgi samazināt nevarēs

ja gribās vienā iekārtā gan nakts foto, gan 4K video tad drīzāk jāizmanto algoritmi, lai nakts režīmā salasītu info vienam attēla pikselim no vairākiem matricas pikseļiem.

pieredze taču ir, varbūt vienīgi nākas maksāt par patentiem.

LOOK
Guest
LOOK

Reklāmas klipiņš feins, ar veselīgu humoru.

armandsz226
Guest
armandsz226

Bye bye, mazās kompakt kameras.