BlackBerry pārstāvis intervijā atklājis, ka BlackBerry Priv nav pēdējais Android darbinātais ražotāja viedtālrunis. Atklāts, ka arī Google atbalstot BlackBerry centienus veidot drošus Android viedtālruņus. Tas ceļot Android operētājsistēmas prestižu.

No vienas puses Google iegūst, jo BlackBerry pastarpināti reklamē, ka Android ir pietiekami droša operētājsistēma pat pēc BlackBerry standartiem. No otras puses BlackBerry var izrādīties zaudētāji, ja tiks atklāta kāda būtiska BlackBerry Android viedtālruņu ievainojamība vai nespēja.

Iepriekš tīmeklī klīda runas, ka BlackBerry gatavo jaunu 5.1 collas QHD ekrāna viedtālruni ar Android operētājsistēmu un astoņu kodolu Samsung Exynos 7420 procesoru. Tomēr nevajadzētu ignorēt arī atsauksmes, kas saņemtas no BlackBerry Priv īpašniekiem. Ne visi ir stāvā sajūsmā par BlackBerry Priv darbību. Daži pat izteikušies, ka Priv iznākšana viņus mudina doties uz veikalu un iegādāties rezervei kādu īstu BlackBerry, piemēram, Passport.

5
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Artis AbolsKristaps Skutelisbiiiipyaigi Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
aigi
Guest
aigi

Ir kādas ziņas, kad Priv legāli varētu nonākt līdz Latrvijai? Kursora apskats?

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Pagaidām nav ziņu, bet noskaidrošu.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Noskaidroju to, ka pagaidām BlackBerry produktu izplatītājs Latvijā nav saņēmis informāciju par Priv pieejamību mūsu pusē. Jāgaida!

biiiipy
Guest
biiiipy

“BlackBerry Priv nav pēdējais Android darbinātais ražotāja viedtālrunis ar Samsung Exynos procesoru” – Priv’ā nav Exynos procesors, bet gan Snapdragon 808.

Artis Abols
Guest
Artis Abols

Paldies par norādi.