Pirms gada Sony uzsāka FES pulksteņa izgatavošanai nepieciešamo publisko līdzekļu vākšanu, kuras rezultātā tik tiešām tapis solītais e-ink tehnoloģijas pulkstenis. Sony FES ievērojams ar to, ka e-ink tehnoloģijas ekrāns izvietots ne tikai pulksteņa ciparnīcā, bet pat uz siksniņas. Sākotnēji Sony FES pulkstenis tika publisko līdzekļu vākšanas kampaņā izziņots zem Fashion Entertainments zīmola, lai Sony atpazīstamība neliku pulksteņa finansēšanā piedalīties cilvēkiem, kuri neiekāro pulksteņa ideju, bet tikai zīmolu.

Šobrīd Sony ziņo, ka Sony FES pulkstenis ir iegādājams Japānā, turklāt Sony vismaz sākotnēji ies Apple Watch ceļu, piedāvājot FES pulksteni tikai Tokijas dizaina aksesuāru veikalos. Tiek pieļauts, ka 2016. gada laikā FES pulkstenis nonāks pārdošanā arī citos elektronikas veikalos.

Sony FES pulksteņa cena būs ap 240 ASV dolāriem. Pagaidām nav zināms, vai FES pulkstenis nonāks arī Eiropā un ASV.

sony-fes-watch

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
LOOK

“piedāvājot FES pulksteni tikai Tokijas dizaina aksesuāru veikalos”
Nu no dizaina tur ir ļoooti maz, drīzāk Narvesena kioska cienīgs 1$ vērts štrunts.

Mārtiņš Cimanskis

Minimālisms. Ir. Cool

Kristaps Pūtelis

Flat dizains jau labu laiku ir modē… Tiesa gan pamatā mājaslapu dizainā, bet, ja paskatās uz to pankūku rokā, ko saucam ar telefonu, tad ne tikai mājaslapās…

Skats

Nu ja, ja ķīnietis šādu uztaisītu par ~ 3O eiro, tad daudzi mestos kritizēt. Bet ja jau Sony par 240 zaļajiem, tad jāmēģina tur saskatīt nez kāds dizains :)