Xiaomi ik pa laikam spēj pārsteigt pat pesimistiskākos viedtālruņu tirgus vērotājus, turklāt efekts tiek panākts ar minimāliem līdzekļiem. Tikko izziņota uzlabota Mi Band fitnesa aproce, kas nonāks pie pircējiem jau 11. novembrī, kā arī ražotājs būtiski uzlabojis Redmi 2 viedtālruni.

Xiaomi Redmi 2A viedtālruņa modelis saņēmis gandrīz to pašu specifikāciju, ko vecākais Redmi 2 modelis, turklāt cena palikusi nemainīga. Izmaiņas skārušas RAM apjomu un atmiņu – to apjoms dubultots.

Jaunais Xiaomi Redmi 2A saņēmis pieņemamu 4.7 collu 720p ekrānu, 2200 mAh akumulatoru un 8 megapikseļu kameru. Viedtālrunis pieejams divu SIM karšu variantā ar 4G mobilo datu savienojumu. Xiaomi Redmi 2A ir 2 GB RAM un 16 GB atmiņa, kas arī jauno modeli atšķir no vecākā.

Ražotājs sola, ka Xiaomi Redmi 2A cena paliks Redmi 2 līmenī – ap 80 dolāriem tiešsaistes veikalos. Redmi 2A viedtālrunis nonāks tirdzniecībā jau šonedēļ, bet jau šobrīd var apgalvot, ka pirmais viedtālruņu laidiens tiks izķerts vietējā Ķīnas tirgū un mums nāksies paciesties, līdz Xiaomi Redmi 2A atkal kļūs brīvāk pieejami.

Reklāma

4
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Kristaps LācisKasparsArtis AbolsXG Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
XG
Viesis
XG

Ja nemaldos, tad redmi 2 pro jau ir pieejams kādu laiku un izskatās, ka tas ir tas pats 2A.

Artis Abols
Viesis
Artis Abols

Citi procesori, citas kameras, cita cena.

Kaspars
Viesis
Kaspars

redmi 2a ir paredzēts Ķīnai, LV nebūs 3G un 4G (tur citas frekvences), vai būs starptautiskā versija vēl nav zināms.

Kristaps Lācis
Viesis
Kristaps Lācis

Kurš microUSB ports?
A, B vai jau C?