Kā jau vairums mūsdienu lielbudžeta filmu, arī jaunākā Džeimsa Bonda filma Spectre nav izņēmums, kur redzami dažādi produktu izvietojumi – autoražotāji, datoru ražotāji un arī viedierīču ražotāji cenšas iekļūt filmu kadros. Džeimsa Bonda atveidotājam Danielam Kreigam (Daniel Craig) tika piedāvāti 5 miljoni dolāru, lai viņš filmā būtu redzams ar Sony Xperia Z4 rokās. Sony piedāvāja arī 18 miljonus dolāru filmas mārketinga aktivitātēm, tomēr Samsung piedāvāja 50 miljonus dolāru par iespēju izvietot produkciju filmā.

Noplūduša e-pastu sarakstē redzams, ka ne Daniels Kreigs, ne arī filmas režisors Sems Mendess (Sam Mendes) neesot ar šādu reklamēšanos apmierināti, jo “Džeimss Bonds lieto tikai labāko”. Acīm redzot Sony zīmols Bondam nav gana labs. Baumas par Kreiga un Mendesa izvēlīgumu jau bija dzirdamas aprīlī, un tās atkal uzbangojušas tieši pirms Bonda pasaules pirmizrādes.

Vēl septembrī  Sony izlaida reklāmu, kur Sony Xperia Z5 redzams Miss Moneypenny rokās, bet pagaidām neviens neņemas šo reklāmu saistīt ar jaunākas Bonda filmas kadriem. Jaunās Bonda filmas Spectre pirmizrāde jau notika 26. oktobrī Lielbritānijā, bet Spectre ASV pirmizrāde gaidāma šīs nedēļas beigās.

https://www.youtube.com/watch?v=BCBQCAtKT10

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
17 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kristaps K.

Tad Android nav vietas vai Sony nav vietas?

Matiss

Jā, jocīgi.. un man šķiet iepriekšējā filmā turēja gan rokā sony viedtālruni un tad nekas netraucēja.. nezin, kas tad pēkšņi notika.. uzsit sev cenu? Varēja Bondam Vertu vai kādu pašu spiegu custom viedtālruni uztaisīt :)

Artis Abols

To mēs vēl redzēsim…

Sapnix

Es tik domāju, vai tiešām kāds nopērk tālruni tikai tāpēc, ka redzējis to filmā?

Kristaps Skutelis

Jā, protams. Cilvēki taču pērk produktus, ko tie redz reklāmas plakātos vai uzdrukātus uz tramvajiem. Filmas ir pat vēl labāks piemērs, jo pēc tam var dižoties draugu lokā, ka tiek lietots Bonda telefons :)

erikiss1

Un ir jau tāda lieta, ka tomēr, mums smadzenēs tas vis taka nosēžas, un kad jāpieņem lēmums, bieži tas nostrādā. Bija labs eksperiments pa NG, raidija raidijumu, un beigās lika izvēlēties, glāzi piena vai glāzi ūdeni, liela daļa izvēlējās pienu, redzies kas pa lietu, ši katrā sižetā random vietās bija izvietojuši dažādas piena reklāmas, piena glāzes utt utt…. Domāju ka līdzīgi darbojas arī šī loģika.

Oskars

Aston martin jau parasti nereklame masveidā . Šaurais pircēju loks pats atrod .
Tā sanācis ,ka redzēta tikkai viena filma ar Kreigu tā kur viņš saindēts . Daļēji ar Sofiju Marso

Ar ko vēl 007 brauca ?

LOOK

Nesaprotu šīs ziņas vēstījumu. Filmas pirmizrāde jau notikusi, bet nav zināms kāda truba ir Bondam?

Kristaps Skutelis

Kad jau bija šīs filmas pirmizrāde? Skatos kalendārā, ka pats to redzēšu tikai ceturtdien.

Aliņš

Stilīgi – androīdam nav vietas, bet Heineken čuru brūzi gan var pumpēt visos veikalos iekšā

Kristaps Skutelis

Ha ha, labs salīdzinājums! :D Tad jau viss vienkārši, Sony nevar atļauties šajā filmā nopirkt produktu izvietošanu.

Artis Abols

Tā bija ierobežota pirmizrāde tikai Londonā. Diez vai karaļģimene ir uztaisījusi skrīneri pairetbejam un ietvītojusi par Sony telefonu Bona plaukstā ;)

Zobs

Anglijā Spectre iet kinoteātros no pagājušās nedēļas 26. oktobra. Es jau noskatījos.

Artis Abols

Nu tad – ir tur Sony vai nav?

Purvavelns

tur vispār nav telefona

Janis Strubergs

SPECTRE will have its World Premiere in London on Monday October 26. For the first time ever, the film will open on the same night in cinemas across the UK and Ireland.

x

Aina, kurā Bonds ar trubu sašķaida bruņustiklu, nebūs ticama ar andra trubu. Tie plānie nieki neturēs tādu slodzi. Rozā aifons arī nē. Nāksies pārrakstīt ainu, tā ka Bonds stiklu nevis sitīs, bet telefonā izpētīs guglē, kā pagatavot stikla griežamo no mīdiju dakšas, norūdot to ar šķiltavām un iegrūžot glāzē ar dom perignon.