Būtu grūti noliegt, ka misters Bonds. Džeimss Bonds ir pamatīgi nogrimis dažādu zīmolu un produktu reklamēšanā. Ford, BMW, Aston Martin mašīnas, Omega pulksteņi, dažādi dzērieni, lidsabiedrības un daudzas citas preces un pakalpojumi uzkrītoši redzēti Bonda filmās. Tiek pat lēsts, ka Bonda pēdējās filmās produktu izvietojums spēj nosegt aptuveni trešo daļu no kopējā filmas budžeta.

Jaunā Bonda filma taps Sony Pictures paspārnē, bet Sony Xperia izvietošana filmā tāpat maksās pamatīgu žūksni. E-pasta sarakste norāda, ka Sony Xperia parādīšanās Bonda filmā varētu nozīmēt 18 miljonus dolāru iemaksu filmas budžetā, kā arī Bonda atveidotājs Daniels Kreigs (Daniel Craig) saņems vēl 5 miljonus par Xperia viedtālruņa paņemšanu rokās.

Filmas veidotāji saņēmuši arī Samsung piedāvājumu, kas ir aptuveni 50 + 5 miljoni. Tiek norādīts, ka Bonda filmas režisors Sems Mendezs (Sam Mendes) un arī Kreigs nav milzīgā sajūsmā par Sony viedtālruņiem, tāpēc, visticamāk, tiks pieņemta Samsung nauda un viedierīču izvietojums filmā.

Jaunā Bonda filma “Spectre” nonāks kinoteātros šī gada 6. novembrī un tikai tad uzzināsim par režisora un galvenās lomas atveidotāja viedtālruņa izvēli.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Dāvis Viļums

Izskatās pēc Fake trailera

Žiļajevs Armands

Jo tāds viņš arī ir.