web analytics

Pastāsti ko sagaidi no IT risinājumu izstādes “RIGA COMM 2015” un laimē ielūgumus

Jaunākie raksti

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #401 (21.01.2021)

21. janvāra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu uzreiz...

Microsoft sadarbosies ar General Motors un investē autonomās braukšanas uzņēmumā Cruise

Tehnoloģiju uzņēmums Microsoft noslēdzis ilgtermiņa sadarbību kopā ar autobūves uzņēmumiem General Motors, Honda un vēl citiem, lai investētu vairāk...

“Mercedes” oficiāli prezentē “EQA” elektrisko krosoveru

Vācu autoražotājs "Mercedes" oficiāli prezentējis "EQA" elektrisko krosoveru, kas kļūs par jaunāko papildinājumu ražotāja elektriskā apakšzīmola "EQ" piedāvājumā. Pirmoreiz...

Sasniedzot 200 miljonus abonentu, Netflix nāk klajā ar jaunu funkciju

Kompānija "Netflix" turpina aktīvi konkurēt ar tādiem pakalpojumiem kā "Disney+" un "HBO Max", sniedzot lietotājam pēc iespējas dažādāku, unikālāku...

Eiropas Komisija vairākiem videospēļu izdevējiem piespriež naudas sodu par ģeobloķēšanu

Eiropas Komisija (EK) uzlikusi naudas sodu tādiem videospēļu izdevējiem kā "Valve" "Bandai Namco", "Capcom", "Focus Home", "Koch Media" un...23. un 24. oktobrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks Baltijas IT risinājumu izstāde “RIGA COMM 2015”. Izstādē IT pakalpojumu sniedzēji un produktu izstrādātāji no Baltijas un citām valstīm iepazīstinās ar savu piedāvājumu, konsultēs un palīdzēs izvēlēties piemērotākos IT risinājumus jebkuram uzņēmumam, organizācijai vai projektam. Vairāk: www.rigacomm.com.

Izstādē uz Kursors.lv atvērtas skatuves 23. oktobrī diskutēs par e-biznesa lokalizāciju, datu drošību, bezpilota lidaparātiem, mazumtirdzniecības attīstību, izglītības un finanšu tehnoloģijām, bet 24. oktobrī būs Digitālā darbnīca, kurā izglītos par SEO, Analytics, AdWords, E-pasta mārketingu un Google Apps. Programma: www.rigacomm.com/lv/atverta-skatuve

Iespēja laimēt kādu no 5 ielūgumiem uz “RIGA COMM 2015”

Mums ir 5 ielūgumi uz “RIGA COMM 2015”, ko vēlamies uzdāvināt saviem lasītājiem. Izpēti pasākuma tīmekļa vietni un komentāros pie šī raksta pastāsti kuru prezentāciju vai diskusiju pavisam noteikti vēlies apmeklēt un ko sagaidi no šīs konferences/izstādes. Ceturtdien (22. oktobrī) izlozēsim piecus veiksminiekus, kas uz konferenci varēs doties pilnīgi bez maksas. Veiksmi!

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Raimonds Raimis

Noteikti šo: Localize Your eBusiness in the Baltics and Scandinavia. Paklausīties, kāda ir viņiem vīzija par šo attiecībā uz mums.

Vadims Šapčenko

Vēlētos noklausīties
Nākamās paaudzes klients un darbinieks
un
Radām viedāku biznesa vidi

Santa Kazaine

Forši būtu dzirdēt:1) Radām viedāku biznesa vidi un 2) Nākamās paaudzes klients un darbinieks – jaunas zināšanas vienmēr noder.

Krisjanis

Noteikti aizietu uz: Bezpilotu lidaparātu “dzīve” Latvijas gaisa telpā

kristaps194

Ļoti vēlos dzirdēt “Nākamās paaudzes klients un darbinieks”, jo pats esmu teju Milleniuma paaudzes pārstāvis. Tomēr vēl vairāk interesē “Sharing Economy”, jo, manuprāt, šai modelī tiešām ir spēks un priecātos par to dzirdēt no pieredzējušiem uzņēmējiem.
Sagaidu, ka informāciju, kas nesīs ātras apjausmas, kas citādi prasītu mēnešus “plaukšanu”. Tāpat domāju, ka atklāsies industrijas tendences, kuras dzīvojot “mainstream” viegli paslīd garām nepamanītas.

Lexxus

Noteikti vēlos apmeklēt Magnusa Lindkvista uzstāšanos: viņa redzējums liek aizdomāties un ietekmē lēmumu pieņemšanu dzīvē — arī biznesā.

Bet no konferences/izstādes kopumā sagaidu iedvesmu, tikšanos ar nozares cilvēkiem, jaunu ideju rašanos. :)

MRX

Vēlos paskatīties, … šī gada izstāde piedavās – parādīt. Grūti izvēlēties tieši konkrēti, ko gribētu redzēt, bet sagaidu no izstādes, ka mani kāds pārsteigs ar …. IT inovāciju!

Eduards

Aizietu uz: Papildinātā realitāte: Kā efektīgāk virtuāli parādīt jūsu piedāvājumu?

Kristaps Skutelis

Ielūgumus šoreiz laimējuši: Santa Kazaine, Eduards Matiss, Vadims Šapčenko, kristaps194, Raimonds Raimis. Čekojiet e-pastus.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: