Web Analytics
More
  Reklāma

  IT risinājumu izstādē “RIGA COMM 2015” darbosies Kursors.lv atvērtā skatuve

  Jaunākie raksti

  Praktiskas, interesantas un noderīgas diskusijas par tehnoloģijām un biznesa attīstību,  digitālā mārketinga ekspertu padomi – kā uzlabot uzņēmuma digitālā mārketinga stratēģiju un iekarot Google – tas viss notiks uz Kursors.lv atvērtās skatuves IT risinājumu izstādē “RIGA COMM 2015” 23. un 24. oktobrī Ķīpsalā.

  Kursors.lv atvērtā skatuve izstādē „RIGA COMM” darbosies pirmoreiz, divu dienu laikā piedāvājot unikālu programmu.  Semināri, kas parasti ir par samaksu, izstādē būs bez papildu maksas! Ir jāiegādājas tikai izstādes ieejas biļete.

  ReklāmaAdvertisement

  „Tehnoloģijas attīstās neprātīgā ātrumā, tomēr tās ir tikai rīki konkrētu biznesa mērķu sasniegšanai. Ir svarīgi prast piemeklēt atbilstošākos instrumentus un tos pārdomāti lietot, nepadarot tehnoloģiju izmantošanu par pašmērķi,” atzīst jauno tehnoloģiju entuziasts un zinātājs, tehnoloģiju portāla Kursors.lv galvenais redaktors un atvērtās skatuves koordinators Kristaps Skutelis un piebilst: „Kursors.lv ik dienas informē par jaunākajām tehnoloģijām, un man ir patiess prieks, ka uz vienas skatuves esam uzaicinājuši dažādu jomu ekspertus pastāstīt par savu pieredzi ar tehnoloģiju izmantošanu. Dienas gaitā tiks runāts par dažādām tehnoloģiju ietekmētām jomām, tāpēc ikviens no šīm sarunām gūs ko noderīgu un praktiski izmantojamu.”

  Jaunākās tehnoloģijas un idejas biznesa attīstībai

  23. oktobrī uz Kursors.lv atvērtās skatuves tiks aplūkots ļoti plašs tēmu loks, sākot no e-biznesa lokalizācijas, datu drošības, mazumtirdzniecības attīstības, mobilajām darbavietām,  izglītības un finanšu tehnoloģijām līdz pat bezpilota lidaparātiem.

  Piemēram, plkst. 13.00  seminārā „Mazumtirdzniecība: digitalizācija, klientu lojalitāte un kā iepirksimies rīt” tiks aplūkoti vairāki aspekti, tostarp arī kā veikaliem pārzināt savu klientu  „ēdienkarti” jeb vajadzības labāk nekā pašiem pircējiem. Semināru vadīs  „Maxima Latvija” korporatīvo attiecību vadītājs un pārmaiņu vadības komandas loceklis Ivars Svilāns.

  Savukārt plkst. 15.00 notiks diskusija „Bezpilotu lidaparātu “dzīve” Latvijas gaisa telpā”, kurā piedalīsies “Latvijas Tālvadības gaisa kuģu asociācijas” komunikācijas vadītājs Ilmārs Ozols un ”Latvijas Tālvadības gaisa kuģu asociācijas” valdes locekle Monta Lācāne.  Droni jeb bezpilota lidaparāti ir noderīgi arhitektiem, apsargiem, žurnālistiem, nekustamā īpašuma saimniekiem, lauksaimniekiem un celtniekiem. Bet kā tos pareizi izmantot, lai neradītu problēmas sev un citiem?

  Šīs ir tikai dažas tēmas, kas tiks aplūkotas un prezentētas uz Kursors.lv atvērtās skatuves izstādes pirmajā dienā.  Lai nenokavētu tieši sev interesējošo tēmu, skatiet programmu: www.rigacomm.com

  Praktiski rīki un un konkrēti padomi Google iekarošanai

  Kā atrast klientu interneta džungļos?  Kas darāms, lai klients pamanītu jūsu mājaslapu, un kā mājaslapā iepazīt savus klientus? Cik ilgi dzīvo reklāmas e-pasts? Kādas iespējas sniedz GOOGLE apps? Šie un vēl citi jautājumi tiks aplūkoti 24. oktobrī uz Kursors.lv atvērtās skatuves „Digitālajā darbīcā”, ko piedāvās  „Digital Journey” eksperti.

  Latvijas labākie Google treneri un nozares profesionāļi – Egils Boitmanis, Sergejs Volvenkins, Ieva Cimermane un Jānis Birģelis – 45 minūšu garos aizraujošos semināros iemācīs pamatsoļus un izglītos par Google AdWords un Analytics, Google Display Network, YouTube, Mobile, Google Apps un  e-pasta mārketingu.

  „Digitālā darbnīca” ir paredzēta uzņēmumu un mārketinga aģentūru pārstāvjiem, kā arī individuāliem entuziastiem, kas vēlas paplašināt savu redzesloku dažādos digitālā mārketinga aspektos un apzināt jaunākos trendus un virzienus, kurā tas šobrīd attīstās. Skatīt programmu: http://rigacomm.com/lv/atverta-skatuve/

  Vienlaikus ar “RIGA COMM 2015” blakus hallē notiks 4. starptautiskā foto un video izstāde un forums “Riga Photo Show 2015”, kas ir tikšanās vieta simtiem profesionālu fotogrāfu, amatieru un foto entuziastu. Vairāk: www.rigaphotoshow.lv

  Vieta: Starptautiskais izstāžu centrs Ķīpsalā
  Izstādes ieejas biļete: 5,00 EUR

  Darba laiks:

  • 23. oktobrī 10.00–18.00
  • 24. oktobrī 10.00–17.00
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  KKTK
  20.10.2015 09:46

  Jālaiko!

  Reklāma