SwiftKey jau šobrīd var uzskatīt par vienu no labākajām virtuālajām ekrāna klaviatūrām, tomēr izstrādātājs neguļ uz veciem lauriem un piedāvā izmēģināt jaunu SwiftKey lietotni, kas spēs uzcītīgāk mācīties, tādējādi laika gaitā piedāvāt vēl precīzākus vārdu paredzējumus.

SwiftKey Neural Alpha izmanto mākslīgo neironu tīklu, kas piedāvā gudrākus vārdu paredzējumus. Tas tiekot panāks, analizējot visus teikumā esošos vārdus, nevis tikai pēdējo uzrakstīto vārdu. SwiftKey uzskata, ka tādējādi viņi ir pārspējuši paši sevi. SwiftKey Neural Alpha ilgākā laika periodā spēšot tik labi iepazīt lietotāju, ka varēs piedāvāt uzreiz gatavus teikumus.

SwiftKey Neural Alpha lietotne pieejama Google Play bez maksas Android 4.4 vai jaunākas operētājsistēmas versijas izmantotājiem.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
LISP macro

To sauc nevis par “digitālu nervu tīmekli”, bet vienkārši – “mākslīgais neironu tīkls” (viens no mākslīgā intelekta realizācijas segmentiem). Angliski – ANN – artificial neuron network.

Artis Abols

Paldies par norādi, šo niansi nezināju.

Maris Laudams

varēji pieminēt, ka pieejama tikai angļu valoda.

Uldis Tillers

Ka tik beigās nesanāk, ka lietotājs lielākajā gadījumā saziņas izmanto nelielu skaitu gatavu teikumu.

Kristaps Skutelis

Vai tad tā nav ikdiena? “LOL”, “Mca”, “WTF” :)

Krotow

Kas ir Mca?

Jānis

Žēl, ka nav LV valodas

bombelats

Neķer kreņķi. Vismaz var nodarbināt smadzenes un fantāziju , izdomājot skaistus teikumus. Citādi pārvērtīsimies arī par āmurikāņiem, kas sazinās ar gatavām frāzēm un nevarēs atšķirt, kas raksta, reāls cilvēks vai automatizēts robota atbildētājs. ?