Adobe populārais attēlu apstrādes rīks Lightroom turpmāk būs pavisam bez maksas iPad un iPhone īpašniekiem. Iepriekš Lightroom iOS operētājsistēmai bija pieejams kā izmēģinājums ierobežotu laiku vai arī nācās iegādāties Adobe Creative Cloud ar ikmēneša abonēšanas maksu galddatoriem.

Adobe, visticamāk, vēlas vilināt potenciālos Lightroom galddatoru lietotājus ar bezmaksas iespēju apstrādāt fotogrāfijas planšetdatorā, tomēr Lightroom spēcīgākajai galddatoru versijai vēl arvien būs jāiegādājas Creative Cloud.

Reklāma

Pavisam nesen Adobe izlaida bezmaksas viedierīču lietotni Photoshop Fix, kas arī pieejama iOS viedierīcēm.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

dos par velti…laikam jau tāpēc pēdējais labojums krašo pie starta.

Uldis M.

O, Forši! Tagad tik jāpērk SD karšu lasītājs iPadam… Būtu fotoaparāts ar Wi-Fi vispār būtu kruta!

x

vai tad ipadam nav SD karšu slota, tas nevar būt?

Uldis M.

Jā diemžēl visiem Galaxy Tabiem, un visiem citiem planšetniekiem ir pilnizmēra SD karšu slots… Apple ierīces kā vienmēr apdalītas! Vai ne?

Purvavelns

sūds par galaxy tabiem – androīda planšetes ir gavno pēc definīcijas. a vot surface gan ir SD slots :D

Uldis M.

Ta jau baigi forši! Vienīgi uz Surface jāiegādājas Lightroom galda datoru versija, kuru reāli lietot varēs tikai ar peli un klaviatūru, nevis kaut kur ceļojumā pa ceļam no viena objekta uz otru… bet tās jau nianses. Ir jau ir Spēks tajos Surface…

Krotow

Taču surfacei atkal Lightroom par brīvu nedod :P

Kaspars

Surface ir pildspalva, neredzu nekādu problēmu lietot LR ar to, veikt kaut kādus uzlabojumus ir ārkārtīgi ērti un ātrāk nekā ar peli.

Kaspars

Uldi- fotoaparāts no WiFi spēj tikai JPEG nosūtīt, nekādas jēgas no tā tāpat nav.

Kaspars

Forši, īpaši tiem krutajiem ar 16GB iPadiem un iPhoniem… kāda jēga no tā visa? Arī nez kāds terherings uz iPad nesanāks (vienīgais kur reāli varētu noderēt tablete), jo nav tak USB vada pieslēguma kā uz MS Surface. Dod bez maksas, jo to tāpat gandrīz nevienam nevajag.