web analytics

Tele2 sāk tirgot jauno iPhone 6s

Jaunākie raksti

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G apskats – beidzot sava nosaukuma cienīgs

Samsung jau trešo gadu pēc kārtas savu populāro Galaxy S sēriju prezentē uzreiz ar trim flagmaņiem. Tas nozīmē, ka...

DeLorean atgriezīsies no nākotnes elektroauto veidolā

DMC DeLorean izskatu var mīlēt tikai tas, kurš klausās Excel sacerētas dziesmas (piemēram, Skrillex) un mākslā atzīst tikai taisnstūra...

Apple iPhone 12 var ietekmēt medicīnas ierīču darbību

Jaunais magnētu risinājums iPhone 12 modeļos ļauj ērti veikt bezvadu uzlādi un piestiprināt aksesuārus, taču jau trīs mēnešu laikā...

“Sony” negrasās iesaistīties automašīnu biznesā

"Sony" gada pašā sākumā Austrijas ceļos izmēģināja savu elektroauto prototipu "Vision-S", kas acīmredzami izskatījās tuvu gatavībai nonākt ražošanā. Neskatoties...

“Facebook” ļaus izpētīt datus par ASV prezidenta vēlēšanu reklāmām

"Facebook" nolēmis palielināt caurspīdīgumu reklāmas jomā. Vismaz kas attiecas uz reklāmām, kuras tika rādītas gan "Facebook", gan "Instagram" trīs...Par jauno “Apple” viedtelefonu “iPhone 6S” ir liela interese un visticamāk arī šogad pirmajā pārdošanas nedēļā pieprasījums pārsniegs piedāvājumu, liecina “Tele2” sākotnējie pārdošanas rezultāti. “Tele2 Bizness” korporatīvie klienti “iPhone 6S” saņēma jau vakar, savukārt no šodienas, 7. oktobra, tas ir pieejams tirdzniecībā arī privātpersonām – gan “Tele2”, gan citu operatoru klientiem.

“Visā pasaulē cilvēki vēlas būt pirmie, kuri iegādājušies jaunākos “iPhone” modeļus, un tāpat kā iepriekšējos gados arī šogad esam parūpējušies, ka Latvijā “Tele2” klienti ir pirmie, kas lieto jaunos “Apple” viedtelefonus,” saka Dace Škrabe, “Tele2” Mazumtirdzniecības departamenta direktore.

“Esam izjutuši lielu interesi gan no uzņēmumu, gan iedzīvotāju puses par jauno “iPhone” iegādes iespējām vēl pirms to nonākšanas pārdošanā. Augsts klientu serviss ir mūsu prioritāte, tāpēc laicīgi vienojāmies ar vienu no vadošajiem Eiropas telefonu distributoriem par “Apple” viedtelefonu piegādi. Klienti novērtē iespēju pie mums iegādāties “iPhone 6S” visātrāk, kā arī to, ka “Tele2” nodrošina šiem viedtelefoniem visu servisu un saistošās garantijas,” piebilst D.Škrabe.

Ikviens interesents ir aicināts iegādāties jauno “iPhone 6S” “Tele2” klientu apkalpošanas centros Rīgā t/c “Alfā”, “Spicē” un “Riga Plaza”, kā arī Merķeļa ielā 17/19. “Tele2 Bizness” klienti var iegādāties “iPhone 6S”, sazinoties ar savu klientu menedžeri vai ierodoties “Tele2 Bizness” klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Mūkusalas ielā 42. Sākotnēji “Tele2” piedāvā “iPhone 6S” ar 16GB atmiņu pelēkā un zelta krāsā ar iespēju iegādāties nomaksā par 39,99 eiro uz 24 mēnešiem vai uzreiz par pilno cenu 879 eiro. Šonedēļ būs pieejams arī “iPhone 6S” ar 64GB atmiņu pelēkā, sudraba, zelta un rozā krāsā.

Iepriekš jau vēstījām, ka jaunie iPhone 6s Latvijā oficiālā pārdošanā nonāks 9. oktobrī pie oficiālā izplatītāja operatora LMT, taču tos ,līdzīgi kā Tele2, tirgo arī Bite.

6 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
davfreim

WOW, 2 dienas ātrāk kā pie oficiālā dīlera, cita lieta būtu, ja ātrāk varētu pie viņiem dabūt, bet dažu dienu šķirba, meh, nav pat vērts ar to lielīties :)

urh

tu tapat, lashara, paliksi pie sava 5s vel uz gadiem tris.

davfreim

Aizej parunājies ar rajončika pacaniem, tur tavs intelekta līmenis iederēsies, anonīmo bikškakātāj.

Naurelijs

“Šonedēļ būs pieejams arī “iPhone 6S” ar 64GB atmiņu pelēkā, sudraba, zelta un rozā krāsā.”
Rose Gold nevis rozā :D

Mareks Matisons

rose gold

ŠŅ

LMT – par 134 lētāk.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: