HTC tikko izlaidis atjauninātu One M9+ versiju, kas saucas “Supreme Camera Edition”, ko dažs tīmeklī paspējis nodēvēt par labāko šī gada viedtālruni. Gandrīz varētu piekrist, jo tik tiešām One M9+ lielākā nespēja bija pavisam švakā kameras darbība.

One M9+ saņēmis 21 megapikseļa kameru (iepriekš One M9+ modelī tika uzstādīta 20.7 megapikseļu Toshiba kamera). Kopā ar jauno 21 megapikseļa kameru atnākusi arī optiskā attēla stabilizācija un fāzes nobīdes autofokuss, kas tiek papildināts ar lāzera autofokusu. Tātad One M9+ saņēmis iepriekš neredzētu kameras autofokusu komplektu.

Reklāma

Pārējā One M9+ tehniskā specifikācija nav izmainīta – 5.2 collu QHD (1440 x 2560) ekrāns, 64-bitu MediaTek 2.2 GHz astoņu kodolu Helio X10 procesors kopā ar 3 GB RAM. One M9+ Supreme Camera Edition nonāks tirdzniecībā 15. oktobrī Taivānā un kaut kad drīzumā arī pārējā pasaulē.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

pustumšā kafejnīcā kāds var instinktīvi izšaut, ieraugot lāzera stara pleķīti klaiņojam tuvumā )

Artis Abols

Nu nu. To lāzeri jau neviens neredz, varbūt tikai kaķi. Būsi B kategorijas filmas pārskatījies.

x

Tarantīno uz tādām karjeru uztaisīja!

Artis Abols

Nejauc ar Džordžu Lukasu? Tarantino ir atbildīgs par Reservoir dogs, Pulp fiction un 4 istabām…

x

Sēžot videonomā un skatoties bē mūvijus lielos daudzumos, Tarantino arī izveidoja savu izpratni, kā jātaisa kino. Tas jau nemazina viņa atstāto sliedi, vai ne?

Frants

Nu un dažam labam (pie mums nopērkamam) aparātam lāzerfokuss ar stabilizāciju bija jau pāris gadus atpakaļ…Nu labi ,ir te tie 21 megapikseļi…