Filmās tika paredzēts, ka 2015. gadā būs lidojošas automašīnas un trešās pakāpes tuvie kontakti ar citplanētiešiem. Pagaidām nav ne viens, ne arī otrs, toties drīzumā varam gaidīt apvērsumu bārdas skūšanas tehnoloģijās. Skarp Razor būs visai ierastas formas skuveklis ar lāzeru. Kickstarter kampaņas ietvaros Skarp Razor ražošanai bija plānots savākt $160 000, bet šobrīd jau ir savākts gandrīz miljons.

Skarp Razor ir trāpījis naglai uz galvas. ASV vien katru gadu tiekot izmesti divi miljardi vienreizlietojamo skuvekļu, kuru otrreizējā pārstrādāšana ir aizliegta. Skarp Razor rūpēsies ne tikai par vidi, bet arī par gludu skuvumu bez iespējas savainoties. Viens no Skarp Razor dibinātājiem vēl 1989. gadā ir izgudrojis šodien plaši pielietoto matiņu noņemšanu ar lāzera gaismas impulsa palīdzību. Ideja par skuvekli radās jau 2001. gadā, bet tobrīd nebija pieejama nepieciešamā tehnoloģija.

Skarp Razor lāzera darbība tiek solīta vismaz 50 000 stundas, turklāt skuvekli darbinās viena AAA baterija, kas būs jāmaina aptuveni reizi mēnesī. Skarp Razor skuveklis atbalstītājiem maksās $159, pēcāk pircējam izmaksās $449, kā arī tā izsūtīšana varētu sākties nākamā gada martā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Rūdolfs Rancāns

Maza piebilde – pašlaik cena ir 159$.

Rūdolfs Rancāns

Tā neko izķer šo lāzerbrīnumu. Nu jau kā minimums 189$ ”jāinvestē”.

Bils

Sestdien paspēju vel paķert pa 159$, šodien jau ir 189$.
Un palabošu “kursoru”, patreiz ir jau nepilni 2 miljoni USD savākti. Bet par 449$ pienākas 4 gab. skuvekļu, ir aŗī 2 gab. komplekts pa 299$ (nesen bija 249$)!

Pieejami būs no 2016. gada. marta.

https://www.kickstarter.com/projects/skarp/the-skarp-laser-razor-21st-century-shaving?ref=email

Mārtiņš

Ja darbība tiesām ir 50’000 stundas, tad to varēs nodot mantojumā. :)

Aleksis

Līdz tam laikam gan jau būs skuvekļi, kuri ļaus izvēlēties skuvuma formu un garumu – atliks pieiet pie spoguļa un lāzers no attāluma visu izdarīs

x

Atliks saprogrammēt – vispirms noskūs vai injicēs botoksu, ar atvēsināšanu vai bez. Bet skūšanās ar bārdas nazi tiks demonstrēta tirdziņos un pagātnes pasākumos. Ā, tirdziņi arī būs drīzāk atrakcija, jo iepirksies amazonā vai kas tur būs vienīgais iepirkšanās veids.

Bils

Šķiet ka lāzera darbība tika solīti ~5 gadi, pieņemot ka skujas katru dienu.

Purvavelns

šito tak var aifonā iemontēt, ne?

Ivo

Šo ziņu varētu arī izdzēst. Skarp tika apturēts iekš Kickstarter, jo autori nespēja sniegt nevienu strādājošu prototipu.

https://www.reddit.com/r/kickstarter/comments/3oin5y/the_skarp_laser_for_shaving_was_just_removed_from/

Kristaps Skutelis

Paldies par ziņu! Lasu, ka nu jau kampaņu palaiduši arī Indiegogo: http://www.theverge.com/2015/10/13/9518163/laser-razor-kickstarter-banned-indiegogo