Web Analytics
More
  Reklāma

  Firefox beta saņem iebūvētu neizsekojamu tīmekļa pārlūkošanu

  Jaunākie raksti

  Pagājušajā mēnesī Mozilla izlaida pre-beta versiju Firefox tīmekļa pārlūkam ar pilnībā pārstrādātām Private Browsing iespējām. Iepriekš Private Browsing vienkārši nesaglabāja pārlūka vēsturē apmeklētās tīmekļa lapas un paroles, toties šobrīd Private Browsing veidots, lai bloķētu vairākus tīmekļa elementus. Viens no tiem ir analītiskie rīki, kas izseko lietotāja ieradumiem tīmeklī un pēcāk var piedāvāt it kā atbilstošākas reklāmas.

  Šobrīd Mozilla jaunās Private Browsing iespējas uzsākuši piedāvāt arī Firefox Beta versijas lietotājiem galddatoros un Android viedierīcēs. Mozilla uzsver, ka neviens cits tīmekļa pārlūku veidotājs nepiedāvā tik plašas privātuma iespējas. Vismaz no Chrome pārlūka mēs neko tamlīdzīgu gaidīt nevaram.

  Katrs pats var savā Android, Mac, Windows vai Linux ierīcē uzstādīt jaunāko Firefox Beta versiju un izmēģināt Private Browsing iespējas, tomēr ir jāatceras, ka vairākas tīmekļa lapas nespēs ielādēties, kad tiks izmantots Private Browsing.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  1 komentārs
  Inline Feedbacks
  View all comments
  nabadanga
  27.09.2015 23:43

  Īsta neizsekojamība nevis šmurgāšanās ap šo tēmu.

  Kaspersky Lab jaunā tehnoloģija «izgriež» personīgos datus tieši no interneta datplūsmas un informē lietotāju par visiem bloķētajiem pieprasījumiem (pārlūkos Mozilla Firefox, Internet Explorer un Google Chrome). Kaspersky Lab izstrādātā tehnoloģija atšķiras no līdzīgiem rīkiem pašos pārlūkos: risinājums nevis vienkārši bloķē lietotāja identifikāciju pēc sīkdatnēm vai informē vietnes par nevēlēšanos sniegt šos datus, bet gan nodrošina, ka informācija par lietotāja darbībām paliks tikai viņa ierīcē un nenonāks tīmeklī. Tehnoloģija pieejama Kaspersky Internet Security — Multi-Device 2016.

  Reklāma