Edvards Snoudens ir bijušais ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes un Nacionālās drošības aģentūras darbinieks, kurš 2013. gadā nodeva vairākiem laikrakstiem slepenu informāciju par ASV izlūkdienestu izmantotajām datu iegūšanas programmām, tostarp milzīgu telefonsarunu noklausīšanos un personas izsekošanu globālajā tīmeklī, analizējot videomateriālus, fotogrāfijas un e-pastus.

Snoudens ir nācis klajā ar interesantu teoriju par…teoriju. Snoudens uzskata, ka saziņa ar citplanētiešiem nav iespējama, jo cilvēkiem ir tieksme visus datus šifrēt. Iepriekš gan dzirdētas teorijas, ka pēc analogās radio un televīzijas apraides mums zudīs iespēja tikt atklātiem, jo digitālie signāli ir daudzkārt vājāki.

Šis Snoudena apgalvojums ir dēvējams par vismaz dīvainu. Protams, ir teorija, ka bezgalīgā izplatījumā cilvēki nedrīkst sevi uzskatīt par vienīgajām saprātīgajām būtnēm, tomēr pagaidām plašākai publikai nav pieejami apstiprinājumi par citām saprātīgām būtnēm. Droši vien apstiprinājums arī bija šifrēts. Ne mēs vieni paranoiķi.

Reklāma

3
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
JankaMārtiņšSkats Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Skats
Viesis
Skats

Nu nazinu gan, mums kristiešiem sen skaidrs, ka neesam vienīgās dzīvās būtnes, kuras gan nenoreducējam līdz tiem riebīgajiem lielacu citplanētiešiem, kas labākajā gadījumā pavelk līdz velniem.:)

Mārtiņš
Viesis
Mārtiņš

Par citām civilizācijām – domāju, ka ir augstprātīgi uzskatīt, ka esam vienīgie.
Par Snoudenu – gadījuma veidā kļuvis populārs nevis pateicoties savam intelektam, bet tam, ka viņam bija pieeja slepenai informācijai, kuru nopludināja. Domāju, šādiem un līdzīgiem viņa domu graudiem nav īpašas vērtibas.

Janka
Viesis
Janka

Snoudenu cienu, jo tur vajag iekšas – atklāt ASV politikas liekulīgi noziedzīgās aizkulises..