Apple septembra sākumā izziņoja jaunu līzinga shēmu iPhone Upgrade Program, kas paredz katru mēnesi maksāt aptuveni 32 dolārus, bet lietotājs (līzinga gadījumā to laikam pareizi būtu dēvēt par turētāju) var mainīt iPhone katru gadu. Vecais iPhone jāatgriež Apple, kur tas tiek atjaunots (refurbished) un pārdots. Tiek lēsts, ka Apple šādā veidā par lētāko iPhone versiju spēj iegūt aptuveni 880 dolārus (līzinga maksa un iPhone pārdošana par aptuveni 500 dolāriem).

Visticamāk, Samsung nāksies darīt tieši tāpat, jo ASV subsidēto telefonu tirgus dveš pēdējo elpu. Samsung nāksies pamatīgāk plānot otrreizējā tirgus apgūšanu, jo 500 dolārus par atjaunotu, gadu vecu flagmani būs neiespējami iegūt.

Pie mums līdzvērtīga ideja pieejama LMT Atvērtā līguma ietvaros, bet izskatās, ka šis pakalpojums arī iet uz galu, jo tiek piedāvāts saņemt tikai Apple iPhone 6 ar 16 GB atmiņu. Nevienu citu modeli nespēju vairs atrast LMT mājaslapā ar Atvērtā līguma piedāvājumu.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Gunārs Heinsbergs

LMT Atvērto līgumu tagad var noslēgt klātienē, LMT centros vai Trodeks tirdzniecības vietās. Agrāk varēja to izdarīt LMT mājas lapā.
Domāju, ka viņi tādējādi zaudēs klientus.

Deguns

Vispār interesanti par to atvērto līgumu.. No mājas lapas informācija vispār pazudusi. Vienu brīdi bija iespēja ņemt tikai aifonus. Bet esošajiem klientiem “it kā” ir iespēja turpināt ņemt citu telefonu.. Interesanti, vai tas nebija izdevīgi, palika nekontrolējami vai kādi bija iemesli. Tā tumši viss notiek.