web analytics

Ķīnā 17 ml vīrieša “dzīvības sulas” var iemainīt pret jauno iPhone 6s

Jaunākie raksti

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G apskats – beidzot sava nosaukuma cienīgs

Samsung jau trešo gadu pēc kārtas savu populāro Galaxy S sēriju prezentē uzreiz ar trim flagmaņiem. Tas nozīmē, ka...

DeLorean atgriezīsies no nākotnes elektroauto veidolā

DMC DeLorean izskatu var mīlēt tikai tas, kurš klausās Excel sacerētas dziesmas (piemēram, Skrillex) un mākslā atzīst tikai taisnstūra...

Apple iPhone 12 var ietekmēt medicīnas ierīču darbību

Jaunais magnētu risinājums iPhone 12 modeļos ļauj ērti veikt bezvadu uzlādi un piestiprināt aksesuārus, taču jau trīs mēnešu laikā...

“Sony” negrasās iesaistīties automašīnu biznesā

"Sony" gada pašā sākumā Austrijas ceļos izmēģināja savu elektroauto prototipu "Vision-S", kas acīmredzami izskatījās tuvu gatavībai nonākt ražošanā. Neskatoties...

“Facebook” ļaus izpētīt datus par ASV prezidenta vēlēšanu reklāmām

"Facebook" nolēmis palielināt caurspīdīgumu reklāmas jomā. Vismaz kas attiecas uz reklāmām, kuras tika rādītas gan "Facebook", gan "Instagram" trīs...Katru reizi kad tiek izziņots jauns iPhone viedtālrunis, varam lasīt stāstus par cilvēku izmisīgajiem mēģinājumiem tikt pie jaunās ierīces. Dažos gadījumos šie mēģinājumi ir absurdi. Tas noticis arī īsi pēc jauno iPhone 6s viedtālruņu izziņošanas, kad divi vīrieši Ķīnā bija gatavi pārdot savas nieres, lai sakrātu naudu jaunā iPhone iegādei. Viņi atrada aģentu, kas palīdzētu realizēt viņu orgānus, tomēr atnākot uz slimnīcu, lai pirms operācijas veiktu nepieciešamās pārbaudes, aģents tā arī neuzradās un sapnis par jauno telefonu bija jāaizmirst.

Šis pietiekami skaļais notikums ir radījis iespēju Šanhajā bāzētajai Renji klīnikai nākt klajā ar ļoti pievilcīgu pievādājumu. Proti, klīnika aicina nodot 17 ml spermas un par to saņemt 940 ASV dolārus. Šādai naudas summai būtu jābūt pietiekamai, lai donors varētu iegādāties kāroto iPhone 6s. Jāsaka, ka tas ir krietni pievilcīgāks veids kā tikt pie iPhone, jo lietderīgais tiek apvienots ar patīkamo.

Un uz ko tu būtu gatavs/a, lai saņemtu jauno iPhone 6s? :)

CPFkKZSUYAAPWhU

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Kārlis

Labs antimārketings priekš Apple. Tagad visiem kuriem Ķīnā ieraudzīs iPhone 6 cilvēki nodomās “Ak, tas dročītājs!” .

raimis

Tā pateici, it kā mēs tāpat jau nebūtu dročītāji. Tikai daram mēs to par baltu velti.

KLF

Ar šo ziņu, Jūs tuvojieties delfu un citu fēēē līmenim, neatražojiet ikdienas mēslus! Kliku skaitā var pazaudēt īstenos Jūsu lapas sekotājus – cienītājus. Garām !

Skats

Nu, bez jokiem jau arī nevar…B~0)

Kristaps Skutelis

Paldies par komentāru! Skaidrs, ka Kursors laika gaitā mainīsies un mēs nekoncentrēsimies tikai uz viedtālruņu un planšetdatoru jaunumu vēstīšanu. Arvien vairāk ziņas būs no plašākām (cilvēcīgākām) sfērām, taču tās visas vienos tehnoloģijas.

Frants

Gan jau slimie aifonisti mēģinās pa pastu sūtīt, varbūt izdodas,ko …

x

Neizklausās pārāk ticami, zinot kas ir 17ml šķidruma. Pāris reizes iešļāc glāzītē un aifons tavs? Janākiem puikām vispār nieka lieta :) Tad jau 2/3 ķīniešu staigās ar aifoniem. Vai nu sajauktas mērvienības vai kas cits.

Purvavelns

tu domā 17 litrus?

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: