YotaPhone 2 varētu uzskatīt par vienu no interesantākajiem Android viedtālruņiem tirgū. Atjautīgi izvēlētais e-ink otrais ekrāns pamatīgi spēj uzlabot YotaPhone 2 darbības ilgumu ar vienu uzlādi, kā arī entuziasti var netraucēti lasīt grāmatas e-ink tehnoloģijas ekrānā. Aizmugures daļas ekrānu darbina pielāgota programmatūra un energoefektīvais e-ink ekrāns rāda vienkāršotu informāciju par laiku, laika ziņām, paziņojumiem.

YotaPhone 3 būšot jauna lapaspuse uzņēmuma vēsturē, jo viedtālruņa ražošana tikšot uzticēta ZTE. Daudziem YotaPhone faniem tā ir lieliska ziņa, jo YotaPhone 2 modelis bija uzskatāms par ekskluzīvu tikai tāpēc, ka nebija iespējams to saražot pietiekamā daudzumā. YotaPhone 3 ražotājam ZTE saražot nepieciešamo viedtālruņu skaitu nebūs problēmas.

Reklāma

Tiek plānots, ka YotaPhone 3 būs pieejams iegādei jau 2016. gada pirmajā ceturksnī un uzņēmums gatavojas uzreiz piedāvāt 100 000 vienību. Visticamāk, ZTE arī izpalīdzēs daļēji ar YotaPhone 3 programmatūras izveidi. Varētu būt, ka YotaPhone 3 Android operētājsistēmas vietā izvēlēsies Sailfish OS.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
x

dēļ eink ekrāna varētu pirkt…no otras puses, bailīgi, ka otrā galā visu yandexē un raksta spolēs :))

Rūdolfs Rancāns

Šis koncepts ļoti, ļoti interesē, bet tikai un vienīgi, ja tas krietni uzlabo baterijas darbības laiku. Iespējams pat interesētu viedtālrunis tikai ar e-ink displeju. Grūti tā uzreiz iztēloties dzīvi melnbaltās krāsās.

Artis Abols

Melnbalts nebūs problēma, problēma būs e-ink refresh rate. Varbūt kaut kas ir mainījies un 8-core + 4 GB RAM e-ink kustinātu foršāk, bet veci Kindle ekrāni ir tikai statiska satura apskatam. Skrollēt nevarēs smuki ne Instagram, ne Facebook. Jāpēta arī e-ink nianses – cik ir pelēko toņu. Brutāls melnbalts bez pelēkiem vai pāris pelēkiem toņiem būs nebaudāms.

Kristaps Skutelis

Man šķiet, ka atjaunināšanās ātrums ir zems energoefektivitātes apsvērumu dēļ nevis tāpēc, ka tam vajag lielu naudu. Ja e-ink ekrānā pikseļus tirināsi x reizes sekundē (ja tas vispār ir iespējams), tad to lādēsi tāpat kā ierīci ar parastu LCD displeju.

Skats

Viss atkarīgs no cenas. Skaidrs ka Yotaphone 2 tā bija neadekvāti liela.
Par adekvātu ~ 250 eiro cenu, labu kameru un ar Sailfish OS varētu 3.iegādāties.

Alfons

Krievi vienmēr izcēlušies ar īpašu rūpību it visā. Arī mārketingā. Neesmu skolā mācījies krievu valodu, bet vai šeit nevajadzētu būt “startoval” nevis “stratoval”? :)

x

Kāpēc viņu kosmiskais samosvāls nokrita citur, nekā gaidīts? Tur arī kāds bija sajaucis divus simbolus vietām.

Bet varbūt tas ir nozares jaunvārds, apzīmē startu uz stratosfēru :)

Krotow

Krievi, krievi… taču reāli salikts Ķīnā.

Skats

Nu ja, gluži tāpat kā ar amerikāņu aifoniem.

Alfons

Ne gluži. Vismaz iOS amerikāņiem tomēr pieder, taču krievam Androids – ne.