Web Analytics
More
  Reklāma

  Porsche un Audi elektro auto metīs sprunguļus Tesla riteņos

  Jaunākie raksti

  Frankfurtes autošovā izrādīti divi iespaidīgi Tesla elektroauto konkurenti no Porsche un Audi apcirkņiem. Audi parādīja SUV (sport utility vehicle) tipa elektroauto, kas varētu atbilst “e-tron quattro” definīcijai, turklāt elektroauto spēšot pārvarēt pat 500 kilometrus ar vienu uzlādi. Tesla ilgāku laiku nespēja tirgū piedāvāt SUV kategorijas elektroauto, tomēr jau šobrīd ir iespējams rezervēt savu Tesla Model X pirkumu. Tesla Model X pie pirmajiem pircējiem vajadzētu sākt nonākt jau šī mēneša baigās.

  Porsche Frankfurtes autošovā demonstrēja Mission E modeļa prototipu, kam piešķirtas Porsche 911 dizaina iezīmes un 800 voltu elektrodzinējs, kas attīsta aptuveni 600 zirgspēkus. 100 kilometrus stundā Porsche Mission E sasniedzot 3.5 sekundēs.

  Diemžēl ne Porsche, nedz arī Audi nespēs elektroauto piedāvāt pircējiem tuvāko divu gadu laikā. Tiek pieļauts, ka 2018. gadā Porsche un Audi varētu sākt piedāvāt Tesla konkurentus, tomēr to cenas var būt pārāk augstas un Tesla atrāviens divu gadu laikā – pārāk grandiozs. Tesla Model X cena ASV sākas no aptuveni 77 000 dolāriem, bet kopējās automašīnas izmaksas pēc reģistrācijas Eiropā varētu vēl pamatīgi augt.

  audi

  Avotscbc.ca
  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  4 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Mārtiņš Vācietis
  15.09.2015 15:18

  Šos var droši saukt par prototipiem, nevis konkurentiem! :)

  AC
  23.09.2015 23:44

  Kā pats Tesla vadītājs ir teicis intervijā, viņa mērķis ir iekustināt elektro auto kustību un viņš palīdz daudziem lielajiem auto ražotājiem sākt veidot elektro auto, tā ka domāju, viņa idejas, patenti tiks izmantoti citos ražotājos un tad jau Tesla būs kā hobija uzņēmums, bet peļņa nāks no patentiem.

  23.09.2015 23:52
  Reply to  AC

  Tieši patentus Tesla ir atdevis bez maksas. Vismaz kaut kādu būtisku daļu. Drīzāk Elons varēs tirgot akumulatorus, bet no sākuma jāpabeidz bateriju gigarūpnīcas būvniecība.

  Kristaps Lācis
  24.09.2015 09:29

  Tatad – sprunguļi nebūs! Galvenasi, ka virsraksts skaļš..

  Reklāma