Sony pirms pāris dienām IFA 2015 izstādes ietvaros Berlīnē izziņoja jauno Xperia Z5 viedtālruņu sēriju, bet izskatās, ka Japānas tirgum paredzēts vēl viens Xperia Z5 sērijas modelis. Visticamāk, Sony plānos ir šajā ļoti prasīgajā tirgū izlaist speciālu modeli Xperia Z5 Compact Premium. Vārda “Premium” iekļaušana modeļa nosaukumā varētu būt nedaudz maldinoša, jo 4K ekrāns ir tikai pilna izmēra Xperia Z5 Premium modelim.

Kā vēsta nosaukums, Xperia Z5 Compact Premium būs spējīgāks Xperia Z5 Compact modelis, bet Z5 Compact Premium Eiropā, visticamāk, nenonāks. Z5 Compact Premium varētu saņemt 4.6 collu 1080p ekrānu (parastajam Z5 Compact ir tikai 720p ekrāns), kā arī dubultu RAM apjomu – 4 GB. Starp citu, lielajam Xperia Z5  Premium ir tikai 3 GB RAM. Nedaudz paaudzies arī Z5 Compact Premium akumulators, kas sasniedzis 2900 mAh.

Reklāma

Jau iepriekš Sony rīkojās līdzīgi ar Xperia Z4 viedtālruņa modeli. Xperia Z4 tika izveidots tikai Japānas tirgum, kamēr pārējai pasaulei tika piedāvāts ne pārāk veiksmīgais Xperia Z3+ modelis. Daudzviet lasītas atsauksmes, ka “parastais” Xperia Z5 Compact modelis esot mākslīgi padarīts tuklāks, kā arī tas saņēmis tikai 2 GB RAM, lai lieki nekonkurētu ar pilnizmēra Xperia Z5 modeli.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Rūdolfs Rancāns

Es ceru, ka vismaz paši Sony spēj izsekot līdzi saviem modeļiem.

Artis Abols

Iedomājies, kas būs kad atnāks planšetdatori….

Xperia Z5 Tab Compact Premium Pro Plus edge Flex Ultra lite Elite ar citronu smaržu un zelta pogu.

x

izskatās pēc modeļa ar attēlu galeriju japāņu onkuļiem, kuri pa ceļam uz darbu pērk skolnieču apakšveļu.

Artis Abols

Protams, lietotu apakšveļu. Ar smeķi tā teikt…

x

jauna būtu vienkārši apakšveļa, nevis skolnieču.

vostok – delo tonkoe….