web analytics

Samsung izstādē „IFA 2015” iepazīstina ar jauniem lietu interneta risinājumiem – personalizētu miega ierīci, mājas novērošanu no biroja un veļas mašīnu viedtālrunī

Jaunākie raksti

Džo Baidenam nākot pie varas, ASV atkal pievienosies Parīzes klimata pārmaiņu nolīgumam

20. janvāris bija ļoti īpaša diena ASV, jo oficiāli amatā stājās jaunais prezidents Džo Baidens. Vienlaikus prezidentu nomaiņa pāršķirs...

Atskats par interneta izmantošanas tendencēm Latvijā 2020. gadā

Starptautiskais interneta pētījumu un tehnoloģiju uzņēmums Gemius apkopojis datus par interneta izmantošanas tendencēm Latvijā 2020. gadā. Salīdzinot ar iepriekšējo...

Jaunākā Google Chrome versija palīdzēs novērst vāju paroļu izmantošanu

Būsim godīgi paši pret sevi - katram no mums vēsturiski līdzi velkas vairākas senas paroles, kas netiek mainītas, jo...

Lietotāji ziņo par problēmu ar jauno Apple M1 aprīkoto datoru ekrānsaudzētājiem

Pēdējo dienu laikā Apple Mac datoru lietotāji sūdzējušies par problēmām ar uznirstošu ekrānsaudzētāju datora ekrānā, un šī problēma novērota...

Elektriskā Audi e-tron GT pirmizrāde gaidāma jau februārī

21. janvārī izziņots šī gada gaidītākā Audi elektroauto, pilnībā elektriskā Gran Turismo, pirmizrādes datums – pasaule to varēs tuvāk...Samsung Electronics Eiropas lielākajā patērētāju elektronikas izstādē IFA 2015, kas ik gadu norisinās Berlīnē, atklājis virkni jaunu produktu, pierādot, ka lietu internets (Internet of Things jeb IoT) no nākotnes vīzijas jau ir kļuvis par realitāti. Starp jaunumiem ir Samsung SleepSense ierīce miega uzlabošanai, Samsung AddWash veļasmašīna, risinājumi BMW un Volkswagen automašīnām un citi.

Samsung sasniegumi strauji augošajā lietu interneta jomā ir balstīti uz kompānijas radītās IoT filozofijas stūrakmeņiem – risinājumu atvērtība, dažāda partnerība un, pats svarīgākais, cilvēkam  draudzīga vide. „Samsung ir veltījis šo IFA 2015 izstādi tieši sasniegumiem lietu interneta jomā. Esam pārliecināti, ka lietu internets radīs īstu revolūciju patērētāju elektronikas pasaulē un šī ir mūsu iespēja parādīt, cik tālu šajā jomā esam tikuši viena gada laikā,” sacīja Samsung Electronics galvenais mārketinga vadītājs Dr. W.P. Hongs. “Katru gadu Samsung patērētājiem Eiropā pārdod vairāk nekā 300 miljonus produktu, un šobrīd tos gan mājās, gan darbā ikdienā izmanto 85 miljoni eiropiešu. Tāpēc mēs droši varam apgalvot, ka attīstību virza nevis tehnoloģijas, bet gan cilvēku vēlmes.”

Samsung SmartThings Hub risinājums ar Smart Home Monitor risinājumu

Samsung SmartThings ekosistēmā ir radītas jaunas, jaudīgākas un vieglāk lietojamas IoT ierīces. Jaunā Samsung SmartThings Hub  ierīce ir aprīkota ar spēcīgāku procesoru, kas nodrošina arī video uzraudzības funkciju, un tajā ir iebūvēta baterija, kas garantēs ierīces darbību 10 stundas gadījumos, kad pārtrūkst elektropadeve. Jaunā video uzraudzības funkcija ļauj piekļūt video tiešraidei jebkurā laikā, taču līdzsvaram starp privātumu un drošību video ieraksts tiek veikts tikai negaidītās situācijās, piemēram, ja tiek konstatēta kustība pie ieejas durvīm mājoklī. Jaunā Samsung SmartThings Hub ierīce, sensori un uzlabotā mobilā lietotne šodien tiek laista klajā ASV, nākamnedēļ Lielbritānijā un 2016. gada laikā pakāpeniski būs pieejama visā Eiropā.

Samsung SmartThings Hub
Samsung SmartThings Hub

SmartThings ekosistēma piedāvā arī jaunu Smart Home Monitor risinājumu, kas sniedz vienotu piekļuvi un vadības iespējas aizsardzībai pret ielaušanos, dūmiem un uguni, ūdens noplūdēm un plūdiem, kā arī citiem mājās ierastiem negadījumiem. Jaunais risinājums nodrošina paziņojumu piegādi reālajā laikā un video no vairākām kamerām.

Personalizēta labsajūta ar Samsung SleepSense ierīci

Labs miegs ir viena no veselīga dzīvesveida svarīgākajām sastāvdaļām, tāpēc Samsung radījis SleepSense, kas palīdzēs izprast gulēšanas paradumus un radīt labākos apstākļus aizmigšanai un kvalitatīvam miegam. Sensors plakana diska formā ir jānovieto zem gultas matrača, kur tas pārrauga cilvēka sirdsritmu, elpošanas intensitāti un kustības.

Šī ierīce ir savienojama ar Samsung un trešo pušu veidotām IoT iekārtām – piemēram, kad lietotājs aizmieg, lietotne automātiski izslēdz televizoru un pielāgo apkures vai gaisa dzesēšanas sistēmas iestatījumus ideālai gulēšanas videi.

Analizējot SleepSense ikdienā fiksētos rezultātus un atskaites, kas ir pieejamas lietotāja viedtālrunī, lietotne nodrošinās ieteikumus un rekomendācijas, ņemot vērā arī katra cilvēka individuālo vielmaiņu. Šāda iespēja radīta pateicoties sadarbībai ar Hārvarda Medicīnas skolas ārstu Kristosu Mancorosu. SleepSense ierīces funkciju precizitāte ir līdz pat 97%.

Samsung AddWash – gudra, ar tīmekli savienota veļasmašīna

Samsung WW8500 AddWash ir pasaulē pirmā veļas mazgājamā mašīna, kas ļauj jebkurā mazgāšanas cikla brīdī ērti ievietot tajā papildu drēbes, pateicoties Add Door funkcijai. AddWash iekārta nodrošina arī vēl rūpīgāku un saudzīgāku mazgāšanu audumiem, kas paredzēti mazgāšanai ar rokām, jo tagad tos var ievietot veļas mašīnā tieši pirms skalošanas un centrifūgas cikla.

AddWash veļas mazgājamā mašīna ir pievienojama tīmeklim un savienojama gan ar Android, gan ar iOS ierīcēm, tā ļaujot lietotājiem attālināti uzraudzīt un pārvaldīt tās darbību, kā arī saņemt dažādus paziņojumus savā viedtālrunī. Jaunā veļas mašīna palīdz arī iegūt ātrākus un labākus mazgāšanas rezultātus ar SuperSpeed ciklu, kas pilnu veļas ielādi spēj izmazgāt mazāk nekā vienā stundā. Savukārt SuperSpray funkcija pielieto ūdens strūklu, lai mazgāšanas līdzekli izskalotu vēl efektīvāk. Uzlabotā ecobubble™ funkcija rada blīvākas putas, kas audumā iekļūst 40 reizes ātrāk nekā parastais ūdens un mazgāšanas līdzekļa maisījums, tādējādi nodrošinot izcilus rezultātus pat aukstā ūdenī.

Samsung WW8500 AddWash
Samsung WW8500 AddWash

Sadarbība ar BMW un Volkswagen

Automašīnas ir ļoti nozīmīga pieaugošās lietu interneta (IoT) daļa, tāpēc Samsung sadarbojas ar vairākiem vadošajiem automašīnu ražotājiem, lai autoindustrijā kopīgi radītu jaunas inovācijas.

Samsung SmartThings tiks drīzumā integrēts BMW automašīnās, kas nodrošinās SmartThings Hub sistēmas paziņojumu attēlošanu spidometra un informācijas panelī. Savukārt SmartThings lietotnē būs iespēja aplūkot BMW automašīnas tehnisko informāciju un attālināti aizslēgt vai atslēgt savu auto.

Samsung atklājis arī sadarbību ar autoražotāju Volkswagen, kas autovadītājiem piedāvās papildu ērtības un iespējas caur Car Moder for Galaxy lietotni, kas funkcionē uz autoindustrijā plaši pielietotās MirrorLinkTM savienojamības tehnoloģijas bāzes. Car Mode for Galaxy lietotne ir vadāma gan ar pieskārieniem, gan ar S-Voice balss vadību, un ļauj viegli veikt un saņemt zvanus, klausīties iecienītāko mūziku, saņemt navigācijas norādes. Lietotne spēj arī balsī nolasīt ienākošos teksta ziņojumus. Visas šīs funkcijas ar Car Mode for Galaxy mobilo lietotni var izmantot automašīnā arī bez MirrorLink savienojuma atbalsta.

Sadarbībā ar Volkswagen ir radīta arī Volkswagen Car-Net e-Remote lietotne tieši jaunākajai Samsung valkājamai ierīcei Gear S2. Tā ir savietojama ar jauno Samsung Gear S2 viedpulksteni un virkni Volkswagen automašīnu, nodrošinot lieliskas papildfunkcijas, piemēram, palīdzot atrast stāvvietā novietoto auto, aktivizējot gaisa dzesēšanas sistēmu salonā vai arī pārvaldot bateriju uzlādes līmeni elektriskajam Volkswagen auto.

UHD ekosistēmas paplašināšana ar satura un apraides partneriem

Samsung turpina attīstīt un paplašināt UHD jeb īpaši augstas izšķirtspējas televizoru kategoriju, sadarbojoties ar tādām kompānijām kā Netflix, Amazon, Wuaki, Chili, Strefa VoD, Videoland, Videoload, TVN un Viaplay, kā arī ar reģionālajiem apraides partneriem Eiropā, tai skaitā Canal Plus un HD+. Šie partneri ir spēcīgi spēlētāji UHD satura radīšanas un pārraides nozarēs. Samsung sadarbojas arī ar Gamefly kompāniju, lai laistu klajā Gamefly Streaming – abonējamu pakalpojumu, kas lietotājiem piegādā pasaulē populārākās spēles bez nepieciešamības pēc spēļu konsoles, kabeļiem un diskiem.

1 komentārs

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Ksspars Lccis

aga… veļasmašīna telefonā :D

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: