Web Analytics
More
  Reklāma

  Samsung irbuļa nepareiza ievietošana var salauzt Galaxy Note5

  Jaunākie raksti

  Samsung paspējis ar Galaxy Note5 sacelt pamatīgas jukas. Kā jau bija minēts prezentācijas laikā, Samsung Galaxy Note5 modelis šajā gadā Eiropā it kā nenonāks. Samsung ir pagaidām pavisam atmetis domu civilizētajā pasaules daļā mēģināt pārdot Galaxy Note5, vai vismaz tiek norādīts, ka Eiropai Galaxy Note5 neredzēt visu 2015. gadu. Tā vietā mums tiks piedāvāts Galaxy S6 edge+ modelis. Varētu uzskatīt, ka Galaxy Note sērija Eiropā ir iecienīti viedtālruņi, bet Samsung viedie prāti izrēķinājuši, ka Eiropas patērētājus interesē vien lieli un kvalitatīvi ekrāni, bet par irbuli visi uzreiz aizmirst. Tieši tāpēc izveidots Galaxy S6 edge+ modelis, kas speciāli paredzēts Eiropas izlutinātajiem pircējiem.

  Tomēr tiek baumots, ka Eiropai Galaxy Note5 tikšot piegādāti nedēļu pēc to oficiālās iznākšanas 21. augustā. Galaxy Note5 pie mums būs 28. augustā.

  ReklāmaAdvertisement

  Lai arī kā nebūtu, Galaxy Note5 vajā kārtējais trakums. Vecajam Note 4 modelim it kā varēja aiz ekrāna aizbāzt maksājumu karti, bet Galaxy Note5 varot salauzt ar paša irbuli. Precīzāk – irbuli nāksies ievieto ar kājām pa priekšu. Tad tas savā ceļā varot salauzt vairākus viedtālruņa sensorus. Samsung uzskata, ka šajā gadījumā tā ir lietotāja vaina – bija jālasa instrukcija. Turklāt, kā zināms kopš iPhone 4 laikiem – nevis tam ir štruntīga “zona”, bet tu turi viedtālruni nepareizi.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  10 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  x
  27.08.2015 10:10

  labi dizaineri no sliktiem atšķiras ar to, ka viņu izpildījumā pareizais lietošanas veids ir arī vienīgais iespējamais.

  protams, ideālajā pasaulē nekādi irbuļi un cīsiņi aukstajam laikam nebūtu vajadzīgi….bet pasaule nav ideāla.

  davfreim
  27.08.2015 11:06

  Njā, lietojot iPhone 4 3gadus, neviens nesūdzējās, ka nevar mani sazvanīt, pašam arī zona visu laiku bija. Bet nu tas jau tā… Tele2 klienti gan jau laukos ar nokiu var sūdzēties, ka nav zonas.

  Runājot par irbuļiem, tad, cik reāli ir iebāzt to irbuli otrādi? Man liekas, ka to nemaz nevajadzētu varēt tik viegli izdarīt, jo 1 gals ir lielāks, kā arī ar to galu, ar kuru tiko braukāji pa ekrānu, bāz iekšā, neiesi jau speciāli otrādi pagriezt. :)) Bet nu cilvēki ir ģeniāli, ja tiešām var iebāzt otrādi, tad gan jau kāds to arī izdarīs.

  Ksspars Lccis
  27.08.2015 11:29
  Reply to  davfreim

  Dāvim šodien smuka kleita!

  davfreim
  27.08.2015 12:00
  Reply to  Ksspars Lccis

  Tiešām brīnos, kā tev vēl nav bans. Par entajiem off-topic un nejēdzībām.

  Ksspars Lccis
  27.08.2015 22:18
  Reply to  davfreim

  salabo savu aparātu, lai profilbildes pareizi rāda. Fantazētājs.

  27.08.2015 23:47
  Reply to  Ksspars Lccis

  Interesanti. Man pie davfreim nerādās kleitas ikona. Varbūt kaut kāda gļuka rezultātā tur rādās paša kleita? :D

  Ksspars Lccis
  28.08.2015 00:04

  nē, vakar un šodien bija kaut kādi gļuki – vai nu feisbukam vai disqys. rāda viena profila vārdu, bet cita profila bildi, ja ierīci lieto vairāki cilvēki. man vakar rādīja manas draudzenes kleitu :D

  ProxyFromDeep
  27.08.2015 14:40

  Note4 aizbāzt ai ekrāna maksājumu karti ? Whut ?
  vai nu ahmurikāņiem ir dikti plānas maksājumu kartes vai arī ļoti jāpacenšas , bet tā cenšoties jau aifoni arī lokās …
  Note5 irbuli otrādi spraužot ( kā vispār kautko tādu var panākt ? ) tas sabojā nevis “vairākus sensorus” bet gan nolauž mehānisku slēdzīti ( ok , var saukt par “sensoru” ) kurš detektē “iekšā/nav iekšā” un pats irbulis aizķeras aiz fiksācijas ļipas. tas arī viss .
  Tiesa slēdzīša maiņa būs nedaudz piņķerīgs pasākums dēļ pielīmētās aizmugurītes , bet jebkurā gadījmā ne tik traki kā piemēram Galaxy s5 jaukšana .

  28.08.2015 00:02
  Reply to  ProxyFromDeep

  Meklē pēc “note 4 gapgate”

  ProxyFromDeep
  28.08.2015 00:45
  Reply to  Artis Abols

  kad atkal nonāks rokās – papētīšu . bildīšu aplūkošana internetos objektīvam aprūcienam/attaisnojumam tomēr neder :)

  Reklāma