Nu tas ir oficiāli! Apple izziņojis 9. septembra pasākumu un tajā visdrīzāk tiks atrādīti jaunie iPhone 6s viedtālruņi. Pasākums pulksten 20:00 pēc Latvijas laika aizsāksies pašā Sanfrancisko sirdī esošajā milzīgajā Bill Graham Civic Auditorium arēnā, kas spēj uzņemt līdz 7000 cilvēkiem.

Paplašināts arī atbalstīto ierīču skaits no kurām varēs sekot pasākuma tiešraide. Šoreiz aplaimoti arī Windows 10 lietotāji, kas skatīsies tiešraidi no jaunā Edge pārlūka. Nē, Chrome un Firefox nav atbalstīti.

Requirements: Live streaming uses Apple’s HTTP Live Streaming (HLS) technology. HLS requires an iPhone, iPad, or iPod touch with Safari on iOS 7.0 or later, a Mac with Safari 6.0.5 or later on OS X v10.8.5 or later, or a PC with Edge on Windows 10. Streaming via Apple TV requires a second- or third-generation Apple TV with software 6.2 or later.

Apple neatklāj kādi produkti tiks prezentēti šajā pasākumā, taču pasākuma lapā figurē uzraksts “Hey Siri, give us a hint”, kas aicina uzdot šo jautājumu Siri balss asistentam. Atbildes ir asprātīgas, tomēr nesniedz nekādas konkrētas norādes par sagaidāmajiem jaunumiem.

IMG_0439 IMG_0440 IMG_0441

4
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
davfreimKsspars LccisKasparsRaivis Rasnačs Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Raivis Rasnačs
Guest
Raivis Rasnačs

Bet tas taču laikam nozīmē, ka Apple atzīst Edge par labu esam.

Kaspars
Guest
Kaspars

Tā ir invācija, tas ir tik iespaidīgi, tādi cilvēki, kas izdomā šos produktus un bērni, kas vergu darbā tos saliek! Katrs apple pircējs ir līdzvainīgs bērnu izmantošanā vismaz morāli! Nepatīk?

Ksspars Lccis
Guest
Ksspars Lccis

nupat lasīju Dienā, Bojāra ceļojumu piezīmes – rūpnīcās algas jau velk uz 500 eirām mēnesī. Pieskaitot tam klāt to, ka rīsi lēti un pārvietojas ar divriteņiem…

davfreim
Guest
davfreim

Ohh, ja jau kaucēji komentāros ir, tad noteikti būs labs events. Gaidu ar nepacietību, vienmēr interesanti redzēt kaut ko jaunu.