Web Analytics
More
  Reklāma

  Microsoft veidos lietotni 3D skenēšanai tikai ar viedtālruņa palīdzību

  Jaunākie raksti

  Microsoft agresīvi palielina savu klātbūtni citās mobilajās operētājsistēmās. Iepriekš pie iOS, Windows Phone un arī Android lietotājiem nonāca Office Lens lietotne. Office Lens spēj automātiski atpazīt lapas vai tāfeles malas, iztaisnot attēlu, apgriezt liekās malas un padarīt nofotografēto dokumentu ērtāk lasāmu. Office Lens pieļauj arī drukātā teksta optisku burtu atpazīšanu, pārvēršot attēlu rediģējamā tekstā. Tas pats atteicas uz vizītkartēm.

  Drīzumā Microsoft grasās piedāvāt arī 3D skenēšanas iespējas ar vienu pašu viedtālruni, kam nenāksies pievienot nekādas ārējas iekārtas. Microsoft Research kopā ar Oksfordas Universitātes pētniekiem izveidojuši MobileFusion projektu, kas paredzēts 3D skenēšanas lietotnes izveidei. MobileFusion spēs salīdzināt vairākas ar viedtālruni uzņemtas fotogrāfijas, izveidot no tām 3D objektu un pat to eksportēt 3D modelēšanas programmām paredzētā standartā.

  ReklāmaAdvertisement

  Pagaidām iegūtie 3D objekti nav perfekti detalizēti, bet tos varot izmantot 3D drukāšanas ierīcēs un papildinātās realitātes satura izveidei. MobileFusion vēl nav iespējams izmēģināt, bet Microsoft jau ir apsolījuši izveidot lietotni Android, iOS un Windows mobilajām operētājsistēmām.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma