Microsoft turpina palielināt savu klātbūtni populārajās mobilajās operētājsistēmās ar Office Lens lietotni, kas iepriekš bija pieejama Windows Phone un iOS operētājsistēmām, bet nu nonākusi arī pie Android lietotājiem. Precizitātei jāatzīmē, ka Office Lens Android lietotne iepriekš bija pieejama beta testētājiem un šonedēļ tā kļuvusi pieejama visiem interesentiem.

Office Lens lietotne spēj automātiski atpazīt lapas vai tāfeles malas, iztaisnot attēlu, apgriezt liekās malas un padarīt nofotografēto dokumentu ērtāk lasāmu. Office Lens pieļauj arī drukātā teksta optisku burtu atpazīšanu, pārvēršot attēlu rediģējamā tekstā. Tas pats atteicas uz vizītkartēm.

Baltās tāfeles fotografēšana automātiski paveic to pašu – attēla iztaisnošanu, ēnu novākšanu, krāsu pielāgošanu. Uzņemtās fotogrāfijas no Office Lens var pārveidot Word dokumentos, PowerPoint prezentācijās un PDF datnēs. Office Lens ir bezmaksas lietotne.

6
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
GirtsvēerHārvijs KleinsKsspars Lccisremix Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
remix
Guest
remix

Android 4.1 :(

Ksspars Lccis
Guest
Ksspars Lccis

nu tā, iztestēju… 50/50 ir ar tās formas atpazīšanu un taisnošanu.

Hārvijs Kleins
Guest
Hārvijs Kleins

Patestēju, darbojās gandrīz labi, bet brīžiem var būt noderīga ja vajadzīgais lapas saturs ir jānosūta kaut cik pārskatāmā formātā , kā arī noliekot lapu uz galda un pietuvinot, nofotografējot ar slīpumu brīžiem sanāk diezgan pārskatāmi , tas ir gadījumos ja dokuments atrodas tālāk nekā gribētos.

Girts
Guest
Girts

Šito te neatradu kā piedarbināt – Office Lens pieļauj arī drukātā teksta optisku burtu atpazīšanu, pārvēršot attēlu rediģējamā tekstā.Citiem izdevās?

vēer
Guest
vēer

Tur laikam neprecizitāte tekstā – es uztaisīju no padomju laiku grāmatas ar ne pārāk treknu druku Lens attēlu un saglabāju to kā PDF(var arī Word), tekstu tad var rediģēt vai nu iekš PDF vai arī iekš Word, bet jārēķinās, ka tas atkarīgs no drukas kvalitātes, jo programmai var būt grūtības šo tekstu pareizi nolasīt, piemērs:

FOSILO HOMINiDU DATÊSANA

Precïzi datët fosîliias vai ari iežus, kuros tãs atrastast ir loti svarigi: tas palidz labäk izprast, Isä noritöjusi rnüsu evolücija. Vispazistamäkã datëšanas metode ir saistita ar oglekla izotopu 14C, kas pa barošanãs l$ëdi uzkräjas ikviena dzïvnieka organismä. Dzivniekam nomirstot, ši uzkräšanäs

Izkopēts no šī attēla:
http://i59.tinypic.com/2hpuof5.jpg

Girts
Guest
Girts

Paldies atradu. Taču rezultāts vājš. Iepirku Abbyy text grabber. Tai padodas labāk latviešu valodu saprast.