Web Analytics
More
  Reklāma

  Google ierocis pret Yelp būs tavas fotogrāfijas

  Jaunākie raksti

  Nevienam nav noslēpums, ka Google vēlas pārspēt Yelp – servisu, kurā lietotāji var izvietot restorānu atsauksmes. Laika gaitā Yelp ir apaudzis ar tiešsaistes galdiņa rezervēšanas iespējām, kā arī diennakts ēdiena piegādes servisu. Iepriekš Google tika vainota monopolstāvokļa izmantošanā, kas noplicinot citu izstrādātāju izveidotos servisus.

  Eiropas Savienība formāli uzsākusi tiesvedību Google monopola stāvokļa ļaunprātīgā izmantošanā, dodot priekšroku saviem servisiem un veikaliem. Google nelabvēlīgs iznākums tiesvedība varētu izmaksāt pat līdz 6 miljardiem dolāru. Google meklēšanas rezultātu un tiešsaistes veikalu monopola stāvokļa izmantošanas izmeklēšanā lielākās problēmas saistītas ne tikai ar veikaliem, bet arī ar ceļošanu.

  Reklāma

  Yelp apsteigšanai ir plāns – ļaut Google Maps lietotājiem papildināt karšu saturu ar savām atsauksmēm par restorāniem un maziem veikaliņiem. Būs arī iespēja pievienot fotogrāfijas, bet to varēs paveikt tikai ar trešā līmeņa Google Maps Local Guides. Nāksies reģistrēties Local Guides programmā, kā arī pieeju restorānu vērtēšanai varēs saņemt pēc vismaz 50 citu atsauksmju iesniegšanas.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma