Web Analytics
More
  Reklāma

  Sony SmartBand beidzot saņem pulsa mērīšanu

  Jaunākie raksti

  Sony tikko izziņojuši jaunu SmartBand 2 fitnesa aproci, kas tiešām beidzot būtu dēvējama par fitnesa aproci, nevis kaut kādu dārgu un bezjēdzīgu soļu skaitītāju – SmartBand 2 fitnesa aprocei pievienota sirds sitienu mērierīce. Jaunais SmartBand 2 fitnesa aproces modelis izskata ziņā ir tikpat atturīgs kā SmartBand pirmās paaudzes fitnesa aproce. Protams, SmartBand 2 aproces iestatīšanai un datu nolasīšanai būs nepieciešama Lifelog lietotne.

  SmartBand 2 fitnesa aproce atsevišķus sasniegumus un brīdinājumus spēs vēstīt ar LED indikatoru un vibrāciju palīdzību. Daži tīmekļa resursi min, ka SmartBand 2 fitnesa aproci varētu būt sarežģīti pārdot, jo tirgu jau piepludinājušas vecāku modeļu aproces, turklāt vecāka tipa fitnesa aproces sabojājušas iespaidu par tirgus piedāvājumu kopumā. Daudzi Android Wear viedpulksteņi piedāvā līdzvērtīgas iespējas.

  ReklāmaAdvertisement

  Lifelog lietotne pieskata ne tikai SmartBand 2 fitnesa aproces sniegto informāciju, bet arī vairākas darbības, kas tiek veiktas ar viedtālruni – fotogrāfiju uzņemšana, interneta un sociālo tīmekļu pārlūkošana utt. SmartBand 2 fitnesa aproces cena būs ap 120 eiro un tā pie pircējiem nonāks decembrī.

  https://www.youtube.com/watch?v=uNPxN9Heu4g

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma