Web Analytics
More
  Reklāma

  Jaunākais Android Wear atjauninājums LG G Watch R nodrošina Wi-Fi savienojamību

  Jaunākie raksti

  Pateicoties jaunākajam Android Wear atjauninājumam, LG viedpulkstenis  G Watch R iegūs Wi-Fi savienojamību, nodrošinot ierīces nēsātājiem iespēju uz rokas saņemt paziņojumus un citu informāciju pat bez Bluetooth savienojuma.

  Nākamo dažu dienu laikā LG G Watch, G Watch R un Watch Urbane ierīces kļūs krietni daudzpusīgākas, pateicoties bezvadu aparātprogrammatūras (FOTA) atjauninājuma izplatībai visā pasaulē. Papildus G Watch R Wi-Fi savienojamībai visas trīs LG ierīces tagad atbalstīs interaktīvas pulksteņu ciparnīcas, kuras īpašnieki varēs lejupielādēt no Google Play veikala. Interaktīvās pulksteņu ciparnīcas ļauj lietotājiem, pieskaroties noteiktām pulksteņa ekrāna vietām, iegūt papildu svarīgu informāciju.

  Reklāma

  Jaunākais atjauninājums LG Android Wear ierīcēm nodrošinās arī iespēju atbalstīt noderīgas aplikācijas, kas veic noteiktas funkcijas, tostarp attēlo četru dienu laikapstākļu prognozi vai veic tulkošanu vairākās svešvalodās tieši pulkstenī. Tā kā vairs nav nepieciešamības no kabatas izņemt un ieslēgt telefonu, Android Wear aplikācijas nodrošina ērtību un ietaupa laiku aktīviem un aizņemtiem lietotājiem.

  Papildu informācijai par šo atjauninājumu un tā svarīgākajām funkcijām, lūdzu, apmeklējiet Google oficiālo Android Wear blogu vietnē http://officialandroid.blogspot.com

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma