WhatsApp kā pēdējo mobilo platformu izmantošanai kopā ar tīmekļa pārlūka saskarni pievienojis iOS. Tas nozīmē, ka arī iPhone lietotāji var sinhronizēt viedtālruņa ziņojumus ar WhatsApp Web. WhatsApp Web jau šobrīd strādājot iOS lietotājiem, bet ne visi viedtālruņi saņēmuši nepieciešamo WhatsApp iOS lietotnes jauninājumu.

Atjauno WhatsApp uz jaunāko versiju un lietotnē būs iespēja nolasīt datorā attēloto QR kodu. Pēc mirkļa datorā atvērsies lapa ar visām mūsu sarakstēm, kuras varēsim ērti turpināt. Lai tīmekļa saskarnes versija darbotos, telefonam visu laiku jābūt savienotam ar internetu. Netiek precizēts, bet, iespējams, ka arī iPhone lietotāji šo iespēju var darbināt tikai Chrome pārlūkā.

WhatsApp apgalvo, ka saziņas servisu izmanto ap 800 miljoniem aktīvu lietotāju visā pasaulē. WhatsApp ir milzu problēmas ar Āzijas tirgu, kur vēsturiski līderi ir WeChat un KakaoTalk. Iepriekš WhatsApp pārsteiguši ar pašu veidotu SIM karti – izveidots WhatSIM serviss, kas ļauj WhatsApp izmantot viedtālruņos bez atsevišķa mobilo datu plāna. WhatSIM iegāde maksā 10 eiro un šī SIM karte ļauj izmantot WhatsApp bez mēneša maksa, bez maksas par izmantoto interneta apjomu un arī bez ierobežota derīguma termiņa.

whatsapp web

Reklāma

6
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
A.ZaAliKomentētājsKristaps Skutelis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Jānis
Viesis
Jānis

Kur tieši rakstā ir saite uz WhatsApp Web? Jā, es māku izmantot Google, bet kāpēc nevar uzreiz iesaitēt?

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis
Komentētājs
Viesis
Komentētājs

WhatSIM strādā arī Latvijā?

Ali
Viesis
Ali

Vēl tikai iOS atjauninājums jāsagaida, jo šobrīd vēl nav pieejams

a
Viesis
a

Man ir whatsapp 2.12.5. kura tad ir aktuālā versija, ja ābolveikalā šī ir pēdējā un tajā nav whatsappweb pie settingiem?

A.Z
Viesis
A.Z

Nevajag nekādu atjauninājum jaunā iespēja parādās pie settings automātiski.