Paplašinot viedtālruņu klāstu mūzikas mīļotājiem, Latvijas Mobilais Telefons (LMT) kļuvis par ekskluzīvo Marshall London viedtelefona izplatītāju Latvijā. Tas ir pirmais viedtālruņa modelis, ko radījis teju ikvienam rokkoncerta apmeklētājam pazīstamais ģitāru pastiprinātāju un skaļruņu zīmols Marshall.

No pirmdienas, 17. augusta visi, kuri vēlas iegādāties jauno Marshall London telefonu, varēs tam iepriekš pieteikties LMT mājas lapā www.lmt.lv un papildus saņemt bez maksas Spotify Premium uz trim mēnešiem. Marshall London viedtālruņa cena ir 499 eiro. Tālruni var iegādāties arī uz diviem gadiem nomaksā par 20.79 eiro mēnesī. No 7. septembra Marshall London tālruņi būs nopērkami visos LMT veikalos.

Šis ir telefons, kura izstrādē lielākā nozīme bijusi tieši ērtai mūzikas atskaņošanai labā kvalitātē. Kā uzsver ražotājs, Marshall London iespējams ir pasaulē skaļākais telefons. Tam ir divi skaļruņi un atsevišķs procesors tieši mūzikas atskaņošanai. Turklāt Marshall London telefonā var klausīties mūziku arī tādos bezzudumu skaņas formātos kā FLAC. Divas austiņu pieslēgvietas ļauj vienlaicīgi klausīties pat divus dažādus mūzikas ierakstus.

Marshall London dizains ieturēts labākajās zīmola tradīcijās ar melni matētu, it kā ar ādu apvilktu korpusu kā slavenajiem Marshall pastiprinātājiem. Revolucionārā M-poga dod iespēju ātri piekļūt mūzikas failiem visos populārākajos formātos. Savukārt ar analogo rullīti var ērti regulēt skaļumu, it īpaši, ja telefons atrodas kabatā. Komplektā ar telefonu būs Marshall Mode austiņas, kas jau izpelnījušās speciālistu atzinību.

Marshall jau vairāk nekā pusgadsimtu velta savas pūles kvalitatīvas skaņas radīšanai, kļūstot par klasiskajām rokgrupām līdzvērtīgu ikonu, un izņēmums nav arī London viedtālrunis.

marshall-london-smartphone-feat-07162015

Reklāma

18
Leave a Reply

avatar
9 Comment threads
9 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
12 Comment authors
Ar4ibaltsKristaps SkutelisLOOKFrantsKrists Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Vecis
Viesis
Vecis

FLAC atbalsts nav nekas īpašs, Android to atbalsta kopš 3.0.

Olegs Falevics
Viesis
Olegs Falevics

Nu jauki. Gaidu review no kursors.lv

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Pavisam noteikti raudzīsim šo ierīci nomedīt uz testu.

Kaspars
Viesis
Kaspars

Principā kā secondary telefons nebūtu slikts. It īpaši tāpēc, ka visu mūziku varētu turēt šajā, turklāt manam supervecajam N900, kas pagaidām vēl pilda secondary sakara līdzekļa pienākumus, jau sen ir laiks iet pensijā.

Katrā ziņā gaidu apskatu no Jums.

Kaspars
Viesis
Kaspars

kruta! ir aitas ir cirpēji! jācērpj un tad atkal! 499eur ir super cena (tirgotājam gan)

Mārtiņš Vācietis
Viesis
Mārtiņš Vācietis

Paskatoties tehniskos datus un cenu saprotu, ka tiek pārmaksāts par nosaukumu.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Jep, šis ir tieši tas gadījums, kad zīmols ļauj nopelnīt vairāk.

Frants
Viesis
Frants

Būtu labāk kāds sācis tirgot OnePlus aparātus, vai arī pilnās Huawei versijas, bet laikam jau nedrīkst …

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Ko tu domā ar Huawei pilnajām versijām? Par OnePlus telefonu oficiālu uzplatīšanu Latvijā vēl dažus gadus var pat nesapņot :)

Frants
Viesis
Frants

Kaut vai Ascend Mate 7 – Monarch versija ar safīra stklu,3GB RAM utt…

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Nu, paga, Huawei Ascend Mate7 Monarch ir specifiska Ķīnas tirgum paredzēta versija, kam nav nekāda sakara ar Latviju. Un arī tehniskās izmaiņas ir vien lielāka (64 GB) iebūvētā atmiņa. 3 GB RAM ir arī “parastajā” Mate7 ar 32 GB iebūvēto atmiņu.

Frants
Viesis
Frants

…3 GB RAM ir arī “parastajā” Mate7 ar 32 GB iebūvēto atmiņu, kuru nez kāpēc Latvijā oficiāli netirgo.

Kristaps Skutelis
Viesis
Kristaps Skutelis

Taisnība. Skatos, ka pie LMT un Tele2 ir modeļi ar 2 GB operatīvo atmiņu. Bet nu ražotāji paši izrēķina kuros reģionos piedāvāt kādas ierīces. Konkrēti Mate7 startā nebija nemaz tik lēta ierīce un diez vai būtu daudz pircēji, kas vēlētos maksāt vairāk par šāda mūsu pusē vēl maz zināma zīmola produktu.

Mārtiņš
Viesis
Mārtiņš

Nu redzi, OnePlus pagaidām nespēj sakārtot retail un pēcpārdošanas apkalpošanas sadaļu, tāpēc to tirgo tik ierobežoti

Ksspars Lccis
Viesis
Ksspars Lccis

tāpēc jau tu maksā 2x vairāk par citām ierīcēm šeit un saņem apkalpošanu utt. ja vajag, citiem paveicas – vai nepaveicas… man nekad neviens telefons nav bijis jānes uz servisu, ptu ptu ptu

Krists
Viesis
Krists

Vajadzēja ğitāras jack, lai varētu izmantot kā mazu pastiprinārāju, tad būtu bomba, bet visu cieņu!

LOOK
Viesis
LOOK

Ideāli būtu šo ierīci salīdzināt ar Sony Z sērijas trubām. Z1 Z2 un Z3 arī ir mūzikas atskaņošanas smagsvari, kuri visus mūzikas failus pārkonvertē uz hi-rez 24bit 96kHz, un tad iebaro savam D/A.
Tā ka abi aparāti izmanto līdzīgu skaņas ceļu, tikai Marshall aprīkots ar CirrusLogic bet Sony ar savu D/A. Kurš skanēs labāk??? To būtu jānoskaidro kursors.lv testētājam.

p.s. Sony pieminētie modeļi ir lētāki.

Ar4ibalts
Viesis
Ar4ibalts

https://www.marshallheadphones.com/mh_baltics_en/phones/london-phone Jāgaida kad atnāks ar 16GB atmiņu un 2Gb Ram tad var sākt skatīties