Web Analytics
More
  Reklāma

  Aicina skolotājus piedalīties pieredzes apmaiņas un kvalifikācijas celšanas pasākumos saistībā ar Datorikas programmu

  Jaunākie raksti

  Lai labāk sagatavotos jaunajam mācību gadam, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) pilotprojektā iesaistījušos Datorikas skolotājus aicina uz pieredzes apmaiņas un kvalifikācijas celšanas pasākumiem. Tie notiks astoņu LIKTA biedru uzņēmumos Rīgā no 17. līdz 21. augustam.

  Pieredzes apmaiņas un kvalifikācijas celšanas pasākumu programma niansēs katrā uzņēmumā atšķirsies, saglabājot vienoto ideju – iepazīstināt ar uzņēmumu un informācijas un komunikācijas tehnoloģiju pielietojumu praksē, parādīt e-prasmju nozīmi, ņemot vērā, ka nepieciešamība pēc IKT zināšanām aug ne tikai IKT nozarē, bet visās jomās un tautsaimniecības nozarēs, kā arī nodrošināt pasākuma dalībnieku – skolotāju un uzņēmuma pārstāvju – viedokļu apmaiņu un brīvas diskusijas. Tāpat būs iespējams uzzināt novitātes un nozares aktualitātes. Kopumā Datorikas mācības aprobēšanas pilotprojektā pieteikušās vairāk nekā 150 skolas.

  ReklāmaAdvertisement

  Datorikas skolotāji pieredzes apmaiņas un kvalifikācijas celšanas pasākumos varēs piedalīties tādos IKT nozares uzņēmumos kā “Elektroniskas un Datorzinātņu Institūts”, “Exigen Services Latvia”, “IF Latvija”, “Rīgas IT Demo centrs”, “Lattelecom”, “Microsoft Latvia”, “Telia Latvija” un “ZZ Dats”.

  Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) cieši sadarbojas ar Izglītības un zinātnes ministriju un Valsts izglītības satura centru, strādājot pie tā, lai digitālās kompetences tiktu iekļautas pamatskolas un vidējās izglītības programmās, jo viens no LIKTA mērķiem ir e-prasmju un e-zināšanu kvalitātes uzlabošana kā pieaugušajiem, tā bērniem un jauniešiem. LIKTA organizē dažādus ar e-prasmēm saistītus pasākumus Eiropas kampaņas “e-Skills for Jobs 2015” ietvaros.

  Aicinām skolotājus savu dalību pieteikt tiešsaistē http://www.ebaltics.lv/likta/datorikas-programma/ līdz š.g. 14.augustam, reģistrācijas anketas sadaļā norādot sev piemērotākos pieredzes apmaiņas un kvalifikācijas celšanas pasākumus un to norises laiku.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma