Reklāma

Renault – Nissan un Daimler apvienība ražos Infiniti

Jaunākie raksti

ASUS ROG Maximus XIII Extreme sistēmplates apskats

ASUS izstrādātās Intel Z590 čipseta sērijas sistēmplates veidotas tā, lai no jaunajiem šodien oficiāli izlaistajiem 11. paaudzes Intel Core...

Augstas klases tosteru ražotājs iesaistās Android 5G viedtālruņu tirgū

Tā! Kurš smējās par to, ka viedtālrunis drīz mazgās veļu un ceps picas? Nākotne ir tagad! Balmuda, kas ir Japānā...

Katrs otrais ASV iedzīvotājs ir ieinteresēts iegādāties Apple AirTag

Amerikā bāzētais uzņēmums SellCell, kas sevi dēvē par galveno un lielāko tehnoloģijas preču uzpircēju internetā (angliski trade-in site) veicis...

Paralizēts vīrietis tikai ar domu spēku minūtes laikā uzraksta 16 vārdu garu tekstu

Funkciju pildīšana, izmantojot tikai un vienīgi savu prātu, ir tas, pie kā strādā "Neuralink", kas pirms pāris mēnešiem demonstrēja...

ASUS ROG Strix Z590-I Gaming WiFi sistēmplates apskats

ASUS izstrādātās Intel Z590 čipseta sērijas sistēmplates veidotas tā, lai no jaunajiem šodien oficiāli izlaistajiem 11. paaudzes Intel Core...

Piecus gadus pēc stratēģiskās sadarbības izveidošanas, Daimler un Renault – Nissan apvienība ir ievērojami paplašinājusi savu sadarbību, izveidojot ražošanas kopuzņēmumu COMPAS (Coopertion Manufacturing Plant Augascalietnes – sadarbības ražotne Agvaskaljentesa) Meksikā.

Jaunais komersants pieder Daimler un Nissan līdzvērtīgās daļās (50:50). Partneri kopumā ieguldīs 1 miljardu ASV dolāru COMPAS izveidē, kas pārraudzīs nākamās paaudzes Mercedes-Benz un Infiniti premium klases kompakto automobiļu ražošanu.

COMPAS ražos nākamās paaudzes Mercedes-Benz un Infiniti premium klases kompaktos auto un uzņēmuma sākotnējā ražotspēja būs vairāk nekā 230 000 transportlīdzekļi gadā, spējot nodrošināt apmēram 3 600 darba vietas. Infiniti automašīnu ražošana tiks uzsākta 2017. gadā, bet pirmie Mercedes-Benz auto tiks pabeigti 2018. gadā.

„COMPAS ir izcils Renault-Nissan un Daimler sadarbības globālas sasniedzamības piemērs. Mēs apvienojam Nissan un Daimler ražošanas zināšanas vienā Meksikas ražotnē, lai izveidotu nākamās paaudzes Premium kompaktklases auto,” paziņoja COMPAS galvenais izpilddirektors Kurosawa.

Kā tika paziņots 2014. gada jūnijā, Daimler un Infiniti sadarbosies ar nākamās paaudzes premium klases kompaktauto zīmolu Mercedes-Benz un Infiniti attīstību, kur abi partneri cieši sadarbosies auto radīšanas procesā. Taču tiks aizsargāta gan Mercedes-Benz, gan Infiniti identitāte, jo to transportlīdzekļi atšķirsies gan produkta dizainā, gan braukšanas īpašībās, gan specifikācijā.

Daimler un Nissan ražos nākamās paaudzes premium klases kompaktauto arī citās ražotnēs pasaulē, tostarp arī Eiropā un Ķīnā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: