Web Analytics
More
  Reklāma

  Google ar Street View mašīnām mērīs gaisa piesārņojumu

  Jaunākie raksti

  Google Maps projekta ietvaros Google uzsāks arī gaisa kvalitātes un piesārņojuma mērījumus pasaules metropolēs. Google noslēguši partnerību ar Aclima, kas ražo apkārtējās vides sensorus. Google Street View automašīnas tiek aprīkotas ar gaisa kvalitātes un piesārņojuma mērierīcēm, kas spēs izmērīt oglekļa dioksīdu, slāpekļa dioksīdu, oglekļa monoksīdu, metānu un formaldehīda klātbūtni, un koncentrāciju gaisā.

  Vēl pagājušajā gadā Google sadarbībā ar ASV Vides aģentūru un NASA uzstādīja trīs Google Street View automašīnām līdzīgus sensorus, lai Denverā izmērītu gaisa piesārņojumu dažādās pilsēta vietās. Google grasās turpmāk veikt arī gaisa kvalitātes rādītāju demonstrēšanu Maps servisā, kas varētu novest pie interesantām nekustamo īpašumu cenu svārstībām.

  ReklāmaAdvertisement

  Protams, ir jāsaprot, ka gaisa piesārņojuma līmeņi mainās ļoti bieži un Google nāksies datus visu laiku aktualizēt. Temperatūras, vēja virziena, mitruma u.c. maiņas krasi ietekmē gaisa piesārņojumu, tāpēc Google Street View sniegtā informācija, visticamāk, varētu būt kaut kāds vidējais rādītājs noteiktā laika posmā.

  Reklāma
  Paziņot par jaunumiem
  Paziņot par
  0 komentāri
  Inline Feedbacks
  View all comments
  Reklāma